Altınşehir pimapen bayi

 

Altınşehir pimapen bayi Birzamanlar Bende Deli Gibi Severdim Altınşehir  Çümki Yeni Yerleşim alanı olduğu için yıllar önce Altınşehir bölgesi bonboştu hertaraf boş arazi şimdi ise yeni yerleşim alanı oldu Altınşehir bölgesi Altınşehir de pimapen yetkili bayisi olarak şahin tepe adı gecen ve bayram tepe bölgelerine pimapen akabinde cam balkon duşakabin ve demir doğrama demir korkuluk işleri yapan pimapenci firmasıyız 0532 430 03 85

Bölge Olarak Başakşehir pimapen pencere firmasıyız Başakşehir pimapen servisi Başakşehir pimapen tamircisi Başakşehir pvc pencere tamiri Başakşehir pimapenciler Başakşehir pimapenci Başakşehir pimapen tamiri Başakşehir pimapen fiyat listesi Başakşehir pencere bayi Başakşehir pimapen bayileri Başakşehir plastik doğrama Başakşehir pimapen bayisi Başakşehir pimapen fiyat listesi Başakşehir pencere modelleri Başakşehir pimapen cam balkon Başakşehir katlanır cam balkon modelleri Başakşehir pencere tamircisi Başakşehir pimapenciler Başakşehir ana pimapen bayi

 

Altınşehir pimapen bayi İstanbul pimapen bayisi olarak Altınşehir semtinde kapı pencere ve pimapen cam balkon işleri yapan bir yetkili pimapen bayisiyiz Altınşehir pimapen üretici bayi olarak Altınşehir katlanır cam balkon pimapen pencere Altınşehir ürünleri satişleri yapmaktayız güneşteme mahallesinde ilamalımız mevcuttur Altınşehir pimapen bayileri Altınşehir pimapen tamiri Altınşehir pimapen servisi Altınşehir pimapenciler Altınşehir

PVC pencere fiyatları profilleri başlangıca göre bugün çok yüksek gelişme göstermiştir. Şekilde 30 yılda nasıl gelişme gösterdiği grafik olarak görülkmektedir. 50mm. 60mm. ve nihayet 70mm. Aynı gelişme çizgisinde dizaynlar daha komplike hale gelmiş yumuşak hatlar öne çıkmış, gelişen plastik extrüzyon’un imkanları profil tekniğine yansımıştır.
1-70mm. profil genişliği ile yüksek izolasyon değerleri, optimum profil yüksekliği sayesinde daha geniş ışık alanları.
2-Maksimum ölçülendirilmiş metal destek profilleri ve yenilikçi kalıpları ile 4 odacıklı profil yapısı ve metal desteğin sağladığı ilave odacık.
3-Çok yüksek iklim farklılıklarına ve darbeye dayanıklı PVC profil, tamamen geri dönüşümlü ve modern stabilizatörle üretilmiştir.
4-13 mm. aksesuar eksen kanalı ile maksimum güvenlik gerçekleşmiştir.
5-İçeriden ve dışarıdan oldukça eğrisel yüzeylerle EuroFutur® pencerelere, geleceğin dizaynını gösterir.
6-iç kısımdaki cam çıtasının kanatlara doğru eğrisel formu, pencerenin dar ve çekici görünmesini sağlar.
7- Zengin ürün paleti sayesinde dar çerçeve genişliği ve profil çeşitliliği ile, dış cephe görünümünde her tür detay imkanı mümkündür.
8- Kasa – Kanat arasındaki üst üste binme mesafesinin derinliği, yeni bazı aksesuarların gizli veya görülebilir şekilde kullanılabilmesine imkan tanımaktadır.
9- İleri – Modern ısı ve ses izolasyonlu camlar, 39 mm. kalınlığa kadar takılabilmektedir.
10. Cam kanalında seçime bağlı olarak ön yüzeye veya aşağıya doğru su tahliye edilebilmektedir.
11. Kolay temizlenebilinir eğimli iç yüzeylerde kirlenme birikmez. Greenline® logosunun bulunduğu çubuklar, bu yüzeyde bulunur.
12. İç ve dış denizliğin mükemmel uyumu, montaj tekniği ve tamamlayıcı profiller.

Pencere ve kapılar yaşadığımız mekanların en önemli unsurlarından biridir. Düzgün pencere seçimi yaparken zaman ayırmamız gerekmektedir.Trocal 88+ yeni bir ölçü, yeni bir kriter oluşturur. Yenilikçiliğe yön veren bir pencere sistemidir.

3.2mm et kalınlığının yanı sıra 88mm taban genişliği ve 6 odacıklı sistem sayesinde mükemmel ses ve ısı izolasyonu sağlamaktadır.

Uf-değeri=1.1 m2/K ile pencere sisteminde inanılması zor bir muadili olmayan bir pencere sistemidir.

En üst seviyedeki talebinizin cevabı Trocal 88+. Kurşunsuz Greenline olması ile de çevre dostu uzun ömürlüdür. Trocal 88+ AluFusion tekniğiyle birleşerek modern binaların vazgeçilmez pencere sistemi haline gelmiştir.

Her zevke uygun Caseta, Lineta, Kalota, Rondata sistemleriyle gerçek modern binaların pencere tasarımıdır.Modern pencerenin geleceği şu an başladı. Modern mimaride geniş cam cepheli bir pencere teknolojisine ihtiyaç vardı.GlassWin pencere sisteminde kasa ve camın birbirine mükemmel uyumu adeta son yüzyılın dansı niteliğindedir.

Kömmerling cam ile PVC’nin uyumunu destek sacsız, çıtasız ve zarif bir profille çözüme ulaştırmıştır.

Camın statiği kullanılarak mükemmel bir ses yalıtımı ve doğrama rijitliği sağlayan bu sistem cam alanın geniş kalması nedeni ile de mekanlarınızın daha çok ışık almasını sağlamaktadır.

Kurşunsuz Greenline olma özelliği ile de uzun ömürlülüğünü perçinleştirmektedir.

Uf-değeri=1,4 m2/K değeri ile mükemmel bir ısı yalıtımı oluşturmaktadır.

Premidoor, eviniz ve bahçeniz arasındaki en güzel bağlantıyı kurma imkanını sunmaktadır.

Kötü hava koşullarından bağımsız olarak daha geniş yaşam alanları yaratmanıza yardımcı olmaktadır.

PremiDoor zarif hatları, ince çizgisi ve teknik özellikleri ile ön plana çıkar.

Mükemmel ısı ve ses yalıtımı, sağlamlık, su geçirmezlik, güvenli ve kolay kullanım PremiDoorun karakterini yansıtmaktadır.

Profildeki 3.2mm et kalınlığı ise, PremiDoor’un gücüne güç katmaktadır.

Uf – 1,5m2 / K değeri ise, sürme pencere sisteminde olmayan bir değerdir.

 

İstanbul  Altınşehir Semtlerinden engüzel olanı  Altınşehir pimapen bayi olarak  Altınşehir bölgesinde pimapen tamiri  Altınşehir pimapen servisi  Altınşehir alimünyum doğrama  Altınşehir pilastik doğrama Altınşehir pvc pencere bakımları  Altınşehir pimapencileri  Başakşehir cam balkon  Altınşehir kapı kilidi değişimi  Altınşehir pencere kilitleri  Altınşehir pimapen fiyatları  Başakşehir pimapen Altınşehir pencere tamiri  Altınşehir pimapen modelleri  Altınşehir pencere  Altınşehir

Altınşehir pimapen bayi  Servis firmamız 7/24 servis vermektedir. Pimapen pencere ve kapı ile ilgili tüm sorularınızı firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Altınşehir pimapen bayi olarak verdiğimiz hizmet alanlarımızın hepsi garantimiz altında yapılmaktadır.   Altınşehir pimapen bayi servis bölgelerimiz;  Başakşehir Florya Pimapen Bayi Servis.Bayrampaşa Cevatpaşa Pimapen Bayi Servis. Florya İsmet Paşa Mahallesi Pimapen Bayi Servis. Altınşehir Kartaltepe Pimapen Bayi Servis. Altınşehir Kocatepe Pimapen Bayi Servis. Altınşehir Muratpaşa Mahallesi Pimapen Bayi Servis. Altınşehir Ortamahalle  Pimapen Bayi Servis.Bayrampaşa Terazidere Pimapen Bayi Servis.

Altınşehir da Özelliğini kaybetmiş pimapen pencere ve kapı doğramalarının tamirlerini yapan firmamız, size bu konuda çok kapsamlı yardımcı olarak masraftan kurtarmaktadır.

Altınşehir da Bir çok müşterimiz pvc pencere ve kapı doğramalarını yenisi ile değiştirerek masraf yapmaktadır.Bunun sebepleri başında pimapen bayi firmalarının yanlış yönlendirmesi gelmektedir. Biz  Güngören pimapen bayi olarak önceliğimiz yapılabilecek tamirleri yapmak olmuyorsa son olarak sizleri bilgilendirerek değişimin yapılması gerektiğini söylemektir.
Firmamaız ayrıca Pimapen, Egepen ve Fıratpen bayilikleri ile de sizlere yardımcı olmakatdır.
Altınşehir da Yaptığımız üç bayilik ile müşterilerimize fiyat karşılaştırmalarında yardımcı olmaktayız. servis olarak tüm yasal mevzuatları yerine getirerek hizmet vermekteyiz. Siz bir telefon kadar yakın konumda yer almaktayız. Tüm pimapen işlerinizi eksiksiz ve garantimiz altında yapmaktayız. Florya  da Kendi pimapen imalatımızdan hizmet vermekteyiz.Birinci elden pimapen almanın ve yaptırmanın tek adresi   Altınşehir pimapen bayi dir…

Altınşehir PİMAPEN İMALAT VE MERKEZ İLETİŞİM; 0532 430 03 85

Altınşehir CAM BALKON İMALAT VE MERKEZ İLETİŞİM; 0535 410 12 08

Altınşehir PİMAPEN CAM BALKON ONLİNE CEP; 0532 430 03 85

Kaliteli pimapen ve cam balkon işlerinin uzman firması Volkanlarpen yaptıracağınız ev dekorasyonu işlerinizde tamamlayıcı bir rol üstlenerek işlerinizi sorunsuz yapmaktadır.

BAŞLICA YAPTIĞIMIZ FAALİYET ALANLARIMIZ ; PİMAPEN, CAM BALKON, ALÜMİNYUM DOĞRAMA, DUŞAKABİN, SİNEKLİK, PANJUR, OTOMATİK KEPENK

Bayrampaşa pimapen bayi servis

Altınşehir pimapen bayi servis

Altınşehir PİMAPEN BALKON KAPATMA: TÜM BALKON MODELLERİNİZE GÖRE ÖZEL ŞABLON ÇIKARTARAK KATLANIR CAM BALKON MODELLERİNİN ÖZEL İMALATINI YAPMAKTAYIZ. SIFIR HATAYA YAKIN CAM BALKON YAPTIRMANIN ADRESİ VOLKANLARPEN’ DİR…

Altınşehir pimapen bayi servis

PİMAPEN PENCERE KAPI SİSTEMLERİ; PİMAPEN MODELLERİNİN TÜM BRANŞLARINI ÜRETEN VOLKANLARPEN KENDİ İMALATI İLE BİRİNCİ ELDEN PİMAPEN YAPTIRMANIN AYRICALIĞINI SUNMAKTADIR. PİMAPEN KAPI PENCERE SİSTEMLERİNDE ÖZEL RENK SKALASI İLE HİZMET VEREBİLMEKTEYİZ.

Altınşehir pimapen bayi servis

Altınşehir ALÜMİNYUM DOĞRAMA SİSTEMLERİ; Alüminyum Doğrama İmalat firması i Arayarak istediğiniz Alüminyum kapı pencere sistemleri hakkında fiyat bilgisi alabilirsiniz.İstanbul da tüm il ve ilçelere ücretsiz keşif yaparak Alüminyum Doğrama Hizmeti vermekteyiz.

Alüminyum Doğrama İletişim; 0532 430 03 85

Altınşehir pimapen bayi servis

Altınşehir DUŞAKABİN SİSTEMLERİ; Evlerinizin Banyolarına özel duşakabin modellerini yaparak Banyolarınızın kullanımını çok daha kullanışlı dizayn etmekteyiz.

Duşakabin imalatcısı olduğumuzdan istediğiniz tarzda tüm duşakabin modellerini yapabilmekteyiz. Siz Değerli Müşterilerimize Banyo alırken Sağlıklz bir ortam sunmaktayız.

Bizimle iletişim kurarak yaptıracağınız duşakabin modeli hakkında bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.Ücretsiz keşif yaparak ve ürün katoloğu getirerek sunum yapmaktayız…

Bayrampaşa pimapen bayi servis

Başakşehir pimapen bayi servis

Florya SİNEKLİK SİSTEMLERİ İMALATI; Pimapen sineklik sistemlerinde imalatçı firma olmanın tüm avantajlarını siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.Pimapen Sineklik sistemlerinde kullanılan profillerin tamamı alüminyum profillerden oluşmaktadır.Sineklik sistemlerinde Volkanlarpen kaliteli ve ucuz pimapen sineklik modelleri ile çok uygun fiyatlarda evlerinizin pencere ve kapılarına sineklik sitemlerini yapmaktadır.

Bayrampaşa pimapen bayi servis

Altınşehir pimapen bayi servisPANJUR SİSTEMLERİ; Manuel panjur sistemlerimiz ile balkonlarınızı ya da pencerelerinizi kapatarak koruma altına alabilirsiniz. Geçmişten bu güne kadar bir çok müşterimiz tarafından tercih edilen panjur sistemleri vazgeçilmezler arasında yerini korumaktadır.

Altınşehir pimapen bayi servis

Altınşehir OTOMATİK KEPENK PANJUR SİSTEMLERİ İMALATI; Otomatik kepenk panjur sistemleri ile yaşadığınız mekanlarınızı sımsıkı koruma altına almak artık çok kolay.Özellikle çelik panjur modellerimiz ile ev yada iş yerlerinizi hırsızlık olaylarına karşı güven altına alabilrsiniz. Özellikle yetişme çağında çocuklarınız varsa pencere ve kapı bölgelerini otomatik panjur ile güven altına almanız en sağlıklı çözüm yoludur…

Size özel pimapen pencere modellerimizi bilgisayar ortamında çizerek şekillendirip siz değerli müşterilerimizin tercihine bırakıyoruz.Temiz bir işçilik,kaliteli bir pimapen yaptırmak istediğinizde Bayrampaşa ucuz pimapen bayi  in yanınızda olduğunu unutmayınız.Profesyonel ekibimiz ile sorunsuz pimapen pencere sistemlerini uygulamaktayız.

İstanbul da gezici ekiplerimiz ile uzman desteği sağlayarak endişeleriniz için var gücümüzle hizmet vermekteyiz.

Kullanıcı lehine olan tüm pimapen pencere sorunlarınız tarafından optimum fayda ile sunulmaktadır.

Altınşehir Pimapen tamircisi firması olarak vermiş olduğumuz pvc hizmet alanlarımız;

Başakşehir Pimapen Pencere ve Kapı Çift Açılım Pencere Aksesuar Montaj Fiyatları

Altınşehir Pimapen  Kapı Hırsız Kilidi

Altınşehir Pimapen  Kapı Çocuk Kilidi 

Altınşehir Pimapen Menteşe Değişim 

Altınşehir Pimapen  Kapı İspanyolet Değişim 

Başak Altınşehir şehir Pimapen  Kapı Kol Değişim 

Altınşehir Pimapen Wosvagen Kapı Tamiri 

Altınşehir Pimapen Sürme Kapı Tamiri 

Altınşehir Pimapen Kanat Ayarı 

Altınşehir Pimapen Mekanizma Bakım ve Yağlama 

Altınşehir Pimapen İzolasyon

Altınşehir Pimapen Pvc Genel Bakım
Altınşehir pvc kapı ve pencerelerinde sorunlar yaşıyorsanız eğer hemen  Altınşehir Pimapen Tamir Servisimizi arayabilirsiniz. Pvc Doğrama Tamiri için mobil araçlarımız sizlere hızlı ve kaliteli hizmeti sunmak üzere tüm İstanbul geneline ve Bayrampaşa bölgesine hizmet vermektedir. Bayrampaşa Kapı ve Pencere Tamiri siz değerli müşterilerimize garantili hizmet vermektedir. Kullanılan malzemeler 1 yıl, işçilik ise2 yıl garanti kapsamındadır.

Pimapen Pencere  – Kapı ile İlgili Yaşanan Sorunlar

Altınşehir Pimapen Pencere Kolu

Kolun kırılması ve işlevini yerine getirmemesi.

Pencere ve Kapı İspanyoleti ( Kilit Mekanizması )

Pencere ya da Kapı kilidinin göbeğinin kırılması sonucu pimapen kolunun kendi ekseni etrafında 360 derece dönmesi.

Pencere ve Kapı Kanat Ayarı

Açılan pencere kanadının kapanırken karşılığa çarpması veya alt tarafa sürtmesi sonucu sağlıklı kapanmaması ve Pimapen pencere ve kapılardan soğuk hava ve su girmesi.

Pimapen Kilitli kapı kolu

Kolun simetri şekilde düz durmaması ya da kırılması.

Pimapen Kilitli Kapı İspanyoleti

Kilit karşılığının tutmaması, pencere ya da kapı kanadının aşağıya sarkması, karşılıklara sürtmesi sonucu kapı kilidinin kilit göbeğini bozmasıdır.

Pimapen Çift Açılım

Kanadın sarkması ve karşılıklara sürtmesi, alt pivot menteşesine sürtmesi, üstten vasistas konumuna getirememe, normal açılımdayken kanadın vasistas duruma düşmesi.

Isıcam

Cam kırılması, iki cam arasında buhar oluşması, camın ön yüzeyinde terleme olması ve içerde su birikmesi

İzolasyon

PVC doğramanın dışarıdan yapılan izolasyonu (mastik) çatlaması sonucu enin içerisine su sızması; kanatların sağlıklı kapanmamasından kaynaklanan hava üflemesi ve ıslık sesi gibi ses duyulması

Altınşehir pimapen firması olan Volkanlarpen marka bağımsız pimapen ürünleriyle hizmet evermektedir.İster pimapen , egepen , erpen , fıratpen yaptırmak isteyin biz yapalım.Tüm pvc ürünlerimizin pimapen fiyatları başta olmak üzere fiyatlarını alın ve  fiyat karşılaştırmalarını kendiniz yapın.
Pimapen yaptırırken ilk aklınıza gelen soru fiyat meselesi konusudur.Pimapen fiyatları nasıl hesaplanır,Pimapen çift camlar nasıl hesaplanır ile ilgili sorularınızın ve pimapen yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz ve hangi pimapen markasını ve modelini yaparsak çok daha verim alırız vb sorularınızın tamamını bilgilendirmeye çalışacağız.

Altınşehir Pimapen fiyatları metretül olarak hesaplanmaktadırlar metretül fiyatlarımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 16 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl
Başa Altınşehir kşehir Egepen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

Altınşehir Erpen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

Altınşehir Fıratpen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

Gelişen teknolojinin biz insanlara vermiş olduğu en önemli öğelerinden biri internet kullanımının kolaylığı.Artık bir ürün alırken yada satarken internet aracılığı ile işlemlerimizi yapıyoruz.Evlerimizin bir çok alanına yenşi bir ürün aldığımızda önceliğimizi evlerimize en yakın olan mağazalara veriyoruz.
Pimapen yaptırırken de bir çok müşterimiz internet aracılığı ile evine en yakın pimapen bayileri ile temas kurmaktadır. Bu firmaların bir çoğunun vergi levhası dahi bulunmamaktadır.Dikkatli olmanız gerekmektedir.
Biz Volkanlarpen Halkalı da kurmuş olduğumuz pimapen imalatmız ve showroomlarımızla 2007 den bu yana şahıs firması olarak hizmet vermekteyiz.
Hiç peşinatsız pimapen modellerimizi hangi marka isterseniz yapıyor ve montaj uygulamasını kendimiz bizzat yaparak sorunsuz teslim ediyoruz.

Kalite sırasına göre pimapen modelleri ve  pimapen fiyatları

  • PIMAPEN S-6000 QUADRO
  • Pimapen S-7000 Horizon
  • Pimapen S-7000 Maximus
  • Pimapen S-7500 Fantasia

PIMAPEN S-6000 QUADRO

Adından da anlaşılacağı gibi 6000 seri yani genişliği 6 cm yani 60 mm’dir. Yandaki resimde gördüğünüz üzere 4 odacıktır. İçeriden ve dışarıdan çift contalıdır. Peki bu contalar ne işe yarar. Conta diğer adı ile fitiller pencere kapandığında tam basarak hava geçişini kapatır. Yani hava dıştakinden geçse içte ki fitilden geçmez. Genel olarak tüm pvc pencere ürünlerinde bu özellik vardır. Fitil değişimi yani conta değişimi yapılabilmektedir.
Aslında 6000 seri tedavülden kalktı diyebiliriz. Artık 70mm ‘lik seriler ön planda olduğu için ve aralarında fiyat farkı yok denecek kadar az olduğu için kimsenin tercihi olmuyor. Bir dairede 2500 tl civarı tutar

Pimapen S-7000 Horizon

Piyasada en çok tercih edilen ve bir usta olarak tavsiye ettiğim kaliteli ve gayet yeterli bir ürün diyebilirim. 7000 seri yani 7 cm profil genişliği 2.5mm et kalınlığı var.  İç ve dış contalı bu ürün piyasada ki bir çok üründen daha kalitelidir. Pimapen plastiği yani pvc profili gerçekten diğer markalara göre daha iyi daha kaliteli bunu kullanan montajını yapan bir usta olarak söylüyorum. Ve 7000 seri olan bu horizon serisini sizlere tavsiye ederim. Bu ürün bir dairede 2600 tl civarı tutar

Pimapen S-7000 Maximus

Fabrikada ki ustamızın deyimi ile gerçek pimapenin kendisi bu seriymiş. Bize göre ikiside 7000 ve tek farkları görünüşü. Ancak işi gerçek ustasından dinlediğimiz zaman maximus çok daha kaliteli olduğunu anlıyoruz. Horizon ile maximus farklarından biri profil et kalınlıkları. Horizon 2.5mm maximus ise 3mm.  Maximus serisinde kullanılan pvc profil kalitesi a sınıfı yani 1. sınıf tamami ile kaliteli bir ürün. Pimapenin kendisi bu diye boşa demiyor ustamız. Ayrıca piyadaki en estetik ürün. Tabi fiyatı bir dairede 500 tl civarı daha yüksek gelebilir. Ama senelerde kullanılacak bir üründe değer. Bu zamanda 1-2 yıl kullanacağımız telefonlara bile 1.500 – 2000 tl veriyoruz.  Neden evimize yaptıracağımız pencere vermeyelim. Bu ürün bir daire pimapen fiyatları  3000-3300 tl civarı tutar.

pimapen s7500 fantasia

Resimde gördüğünüz günü iç, dış ve ekstra olarak ortasında bir conta daha var. Açıkçası diğer tüm modellerden çok daha hoşuma giden bir model. Görünüm olarak değil. 7500 seri yani 7.5 cm genişiği olmasının yanı sıra ekstra olarak ortada conta olması yalıtıma büyük katkı sağlamaktadır. Bir dairede fiyatı 3500 tl civarı tutmaktadır.
Kısaca bu yazımızda sizlere ürünlerden ve pimapen fiyatlarından bahsettik. Aklınıza takılan soruları arıyarak

Eser hakkında 372 makale
istanbul pimapen ve cam balkon destek hattı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*