Arnavutköy pimapen bayi

Arnavutköy pimapen bayi İSTANBUL pimapen kapı ve pencere Akabinde katlanır cam balkon modellerini ilave ederek hırdavaccı gibi evlerinize lazım olan pencere sistemleri duşakabin sineklik balkon kapatma balkon camlama jalüzü perde ısıcam buzlu oda kapısı camları takıyoruz cam modellerini beğenerek istediğiniz camları takıyoruz biz pencere ve kapı fabirkasıyız pimapen fiyatları konusunda araştırması yaparken bizden fiyat almadan karar vermeyiz çünki biz üretici firmasıyız üretici firma demek daha ucuz daha uygun ve güvencemiz kaliteli işciliğimizdir gününde modtaj teslimatı garantili işciliğimiz düzgün motaj teslimatı kaliteli cırak kalfa ustalarımızla istanbul geneline hizmetler veriyoruz bizi arayın pencere ölcülerinizi telefonla wassapla bildirin telefonda fiyat kaba taslak  verebiliriz fiyatta anlaşılırsa aynı gün içinde yetkililerimiz gelip net ölcü alıp kaparo tarzı bir ödene yaptığınızda 7 iş günü içinde montaş teslimatı yapıyoruz

Arnavutköy pimapen bayi

doların artmasıyla pvc söktörüne baya bir zam geldi şişe cam 100/100 cama zam yaptı buda PVC pencere sektörünü baya bir düşüklük meydana geldi işler yavaşladı fiyatlar baya bir pahalı oldu bir daire pencere 25 bin tl mal oluyor insanların alım gücü düşüyor insanlar şikayet için bizleri arıyor evim ısınmıyor evimde cocuğum var doğalgaz faturamız çok yüksek geliyor pencerelerimiz çok eski değiştirmek istiyoruz ama gücümüz büçcemiz uygun değil çonta değiştirsek tamir yapsak bakım onarım işlerini yapsak soğuğu kesermiyiz diye

Arnavutköy pimapen bayi

Sadece pimapenmi yapıyorsunuz hayır alimünyum pencere pilastik doğrama alimünyum doğrama fiyatları modelleri heisini bir araya topladık istanbul pimapen fabirkamızda işlemini yapıyoruz akabinde çelik kapı demir doğrama demir korkuluk malzemeleride sıtoğumuzda vardır.

PİMAPEN S-7500 FANTASIA 75 mm. genişliğinde ve 6 odacıklı tüm ana profilleri ile Türkiye’de ilk ve tek olmanın ayrıcalığını taşımaktadır.PİMAPEN S-7500 FANTASIA 3′lü (iç-orta-dış) contalama sistemi ile gelen mükemmel, ses, toz, hava ve su yalıtımı sayesinde kullanıcılarına konforu ve tasarrufu beraberinde getirir.

PIMAPEN S-7000 HORIZON Pimapen S-7000 Horizon, 70 mm genişliğinde ve 5 odacıklı profilleri sayesinde ısı, ses, toz, su yalıtımı sağlayarak, konfor ve tasarruf sunar. 113 mm’lik kasa-kanat yüksekliği ile geniş pencere tasarımlarına olanak tanır. Çift kanatlarda pencerenin içte kalan kısmında simetrik görüntü sağlanması amacıyla, çift kanat bini profili kullanılmaktadır.

PIMAPEN S-7000 MAXIMUSPencereler, mekânları olumsuz dış koşullardan izole ederken, gün ışığı ve manzara gibi güzellikleri görmemize de olanak sağlar.
S-7000 Maximus, bu uymu mükemmel bir şekilde size taşırken, mekanınıza da estetik bir görünüm kazandırır.

PİMAPEN S-6000 QUADRO S-6000 QUADRO , PİMAPEN’in zengin ürün yelpazesinin en yeni ürünlerinden biridir. 60 mm genişliğinde ve 4 odacıklı tüm ana profilleri ile ihtiyaçlara cevap vermek için tasarlanmış bir seridir.
İç-dış contalı bu seri, her türlü kapı ve pencere çözümüne olanak verir. Yüksek izolasyon özelliği sayesinde ısı, ses, toz, hava ve su yalıtımını tam olarak sağlar. PİMAPEN S-6000 QUADRO her türlü iklim koşulunda mükemmel hizmet verir.
Kasa-kanat yüksekliğinin 111 mm olması, her çeşit pencere boşluğunda profil yüzeyinin daha az görünmesini sağlayarak, daha geniş görüş açısı ve daha aydınlık mekanlar yaratılmasına olanak verir.

PİMAPEN S-7700 SLIDER Bu serinin profilleri geniş pencere ve kapı boşluklarının sürme pencere ve kapı olarak kapatılmasını sağlamak amacıyla dizayn edilmiştir. S-7700 SLIDER ile geniş kapı ve pencere boşluklarında 2’li, 3’lü, 4’lü kanat hareketleri sağlanabilir. Sistemde kanatlar yatay olarak hareket etmektedir. Ayrıca geniş kanatların sorunsuz çalışması için özel bir ray sistemi geliştirilmiştir.

PİMAPEN S-6000 CLASSIC PİMAPEN S-6000 CLASSIC serisi 60 mm genişliğinde, 3 odacıklı ve iç-dış contalama sistemi ile her türlü kapı ve pencere çözümüne olanak veren bir çeşit zenginliğine sahiptir.

PİMAPEN S-9500 SLIDER S-9500 SLIDER’ da kanat ve özel kasa profilleri ile sabit bölmeler elde edilerek gereksiz kanat kullanımı azaltılmakta böylece maliyetler düşürülmektedir. Daha az kanat kullanımı ile daha geniş cam yüzeyleri elde edilmekte böylece mekanlarda tam aydınlık sağlanmakta ve çok ferah ortamlar yaratılmaktadır.

Eser hakkında 387 makale
istanbul pimapen ve cam balkon destek hattı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*