istanbul avrupa yakası pimapen bayi

istanbul avrupa yakası pimapen bayi PVC Pencereye adını veren doktor pimapen bayi istanbul pimapen fabirkası üretci pilastik doğrama firması olarak avrupa yakasına pimapen kapı pencere modellerimizle siz değerli müştrilerimize hizmet veriyoruz internet üzerinden kapı pencere yapan firmamız başka istanbul tüm il ilçe mahalle semt sokak sokak hizmet veriyor pimapen fiyatları araştırması yaparken bizden fiyat almadan karar vermeyiniz çümki biz üretici fabirkasıyız üretici plmak kendin pilastik doğramayı üretiyorsun buda daha uyguna geliyor ve sizde müşteriye uyguna satışlar yapıyorsunuz

istanbul avrupa yakası pimapen bayi

Tüm balkonlar için tasarlanan bu düzenek farkıyla her zaman ilk sıradadır. . cam balkon için firmamıza erişim sağlayarak talepte bulunabilmektedir. Cam balkonlar istenilen ebada göre tasarlanıp imal edilir. Öncesinde verilen adrese giden ekip tüm işlemleri belli sistemler üzerinden yapmaktadır. Mecidiyeköy’de apartman ve müstakil evlerin balkonları bu cam balkonlarla kapatılarak daha kullanışlı hale getirilmektedir.

Balkonlarda Cam Güvenliği Sağlıyoruz

Cam balkonda kalite ve güven için bize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Uygun fiyatlarımızı ve kolay ödeme olanaklarımızla kredi kartınıza taksit fırsatlarımızı yılın her anı yapılabilmektedir.   Mecidiyeköy’de tüm yapıların balkonları farkımız ile daha şık ve modern bir görünüme kavuşmaktadır. Üretimleri yapılan her cam plakalar en doğru şekilde istiflenerek saklanır. Mecidiyeköy’de kalite arayanların tek adresi olarak 7 gün 24 saat aktif olarak hizmetteyiz.

PİMAPEN S-7500 FANTASIA 75 mm. genişliğinde ve 6 odacıklı tüm ana profilleri ile Türkiye’de ilk ve tek olmanın ayrıcalığını taşımaktadır.PİMAPEN S-7500 FANTASIA 3′lü (iç-orta-dış) contalama sistemi ile gelen mükemmel, ses, toz, hava ve su yalıtımı sayesinde kullanıcılarına konforu ve tasarrufu beraberinde getirir.

 

 

PIMAPEN S-7000 HORIZON Pimapen S-7000 Horizon, 70 mm genişliğinde ve 5 odacıklı profilleri sayesinde ısı, ses, toz, su yalıtımı sağlayarak, konfor ve tasarruf sunar. 113 mm’lik kasa-kanat yüksekliği ile geniş pencere tasarımlarına olanak tanır. Çift kanatlarda pencerenin içte kalan kısmında simetrik görüntü sağlanması amacıyla, çift kanat bini profili kullanılmaktadır.

 

PIMAPEN S-7000 MAXIMUSPencereler, mekânları olumsuz dış koşullardan izole ederken, gün ışığı ve manzara gibi güzellikleri görmemize de olanak sağlar.
S-7000 Maximus, bu uymu mükemmel bir şekilde size taşırken, mekanınıza da estetik bir görünüm kazandırır.

 

PİMAPEN S-6000 QUADRO S-6000 QUADRO , PİMAPEN’in zengin ürün yelpazesinin en yeni ürünlerinden biridir.
İç-dış contalı bu seri, her türlü kapı ve pencere çözümüne olanak verir. Yüksek izolasyon özelliği sayesinde ısı, ses, toz, hava ve su yalıtımını tam olarak sağlar. PİMAPEN S-6000 QUADRO her türlü iklim koşulunda mükemmel hizmet verir.

 

PİMAPEN S-7700 SLIDER Bu serinin profilleri geniş pencere ve kapı boşluklarının sürme pencere ve kapı olarak kapatılmasını sağlamak amacıyla dizayn edilmiştir. S-7700 SLIDER ile geniş kapı ve pencere boşluklarında 2’li, 3’lü, 4’lü kanat hareketleri sağlanabilir. Sistemde kanatlar yatay olarak hareket etmektedir. Ayrıca geniş kanatların sorunsuz çalışması için özel bir ray sistemi geliştirilmiştir.

 

PİMAPEN S-6000 CLASSIC PİMAPEN S-6000 CLASSIC serisi 60 mm genişliğinde, 3 odacıklı ve iç-dış contalama sistemi ile her türlü kapı ve pencere çözümüne olanak veren bir çeşit zenginliğine sahiptir.

 

PİMAPEN S-9500 SLIDER S-9500 SLIDER’ da kanat ve özel kasa profilleri ile sabit bölmeler elde edilerek gereksiz kanat kullanımı azaltılmakta böylece maliyetler düşürülmektedir.

Eser hakkında 372 makale
istanbul pimapen ve cam balkon destek hattı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*