İstanbul pimapen bayii 0532 430 03 85

İstanbul pimapen bayii Adı Pimapen soyadı cam balkon değerli müşterilerimiz havalar soğudu kış kendini yavaş yavaş gösteriyor rüzgar yağmur soğuklar başlıyor artık bizde pimapen pencere fabirkası olarak istanbul geneline pimapen pvc pencere hizmeti veriyoruz Evinizde pencere bakımlarını yaptırmanız gerekiyor eğerki pencereniz ıslık çalıyorsa pimapen üfleme yapıyorsa bunun tek sebebi pencere kışlık ayarlarının yapılnması gerekiyor eğerki bunları yaparsanız eletirik doğalgaz faturalarınız büçcenize yansır düşük gelir bunu dikkate almanızı gerekiyor saygılarımızla istanbul pimapen yönetim kurulu başkanımız sayın Eser TURAN 0532 430 03 85 şikayetleriniz için lütfen bizi arayınız SAYGILAR.

alsancak Yaz kış kaliteli kullanım imkanı elde etmek istediğiniz her durumda istanbul pimapen tamiri hizmetiyle PVC pencere ve pimapen sistemlerinde ortaya çıkabilecek sorunların çözülmesi konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Firmamız ile yapacağınız görüşmeler sayesinde talep etmeniz durumunda adresinize ulaşım sağlanarak gerekli kontrollerin yapılmasının ardından çözüm odaklı çalışma yapılmaktadır.

Kurulduğumuz günden beri yurtiçinde üstlendiğimiz projeleri başarıyla teslim ederek müşteri referanslarıyla kurumumuzun adını her geçen gün daha üst sıralara taşıdık. Müşteri referanslarımızın bizi daha iyi yerlere taşımasının sebebi her zaman için müşteri memnuniyetini ön planda tutmamızdır. Arnavutköy Pimapen bayiliklerimiz aldıkları projeleri her zaman en hızlı şekilde ve teknik konulardan ödün vermeden gerçekleştirmektedir.

Hizmet ve Kalite Politikamız

Ürünlerimiz insan hayatının her alanında kullanılan ve bu sebeple bazı kriterlere sahip olması gereken ürünlerdir. Örneğin pimapen pencerenin ısı, hava, ses ve toz yalıtımı yüksek olmalıdır. Bu özelliğe ek olarak müşterilerin isteğine göre çocuklar için emniyet özelliği, evin dekorasyonuna göre renk çeşidi ya da model çeşitliliği olması gerekmektedir. Geniş renk ve model yelpazesi bulunan Arnavutköy Pimapen Pencere bayiliklerinde pimapen pencerelere dair aradığınız her çeşidi bulabileceğinizin garantisini vermekteyiz. Ürünlerimizin kalitesinden de bahsetmemiz gerekirse, doğanın bize emanet olduğunun farkında olarak her zaman için maksimum seviyede doğayı korumaya yönelik ürünler üretmeye çalışırken aynı zamanda şehir yaşamına uygun dayanıklı ve uzun ömürlü olmalarını da sağlamaktayız.

PVC Pencere Tamiri

Projelerimiz alındıktan sonra en kısa zamanda tamamlanarak müşterimize teslim edilir. Fakat herhangi bir sebeple kullanım sırasında ya da dış etkenler aracılığıyla zarar gören ürünlerimizin tamiratını uzman ekibimizle en kısa zamanda gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetlerimizin yanı sıra Arnavutköy Pimapen Pencere bayiliklerimiz tarafından periyodik olarak teslim ettiğimiz ürünlerin bakımları da gerçekleştirilmektedir.

Bayrampaşa Pimapen olarak müşterilerimiz için güvenli ortam yaratmayı amaç edindik. Son yıllarda özellikle de İstanbul ve civarında artan hırsızlık olayları ev sahiplerini tedirgin etmektedir. Kolay açılan pencereler, kapılar yüzünden insanlar evlerini bırakıp ta gönül rahatlığı ile seyahate çıkamamaktadır. Başta hırsızlık olmak üzere ses geçirme, kalitesiz ürün kullanımı sonucu yıpranmış eşyalar gibi sorunlara çözüm bulmak için ürünlerimizi daha kaliteli üretiyoruz. Sağlığa zarar verilmeyen, çevre dostu ürünlerimiz ile hem sağlığınız, kaliteli ve dayanıklı ürünlerimiz ile eviniz güvende.

PVC ile Kaliteli Ürünler Üretiyoruz

Son günlerde en çok tercih edilen polimer adlı madde ile kaliteli ürünler yaparak PVC kaplama yöntemini kullanıyoruz. Bayrampaşa pimapen planlanması, üretimi ve montajı yapılırken memnun kalabilmeniz için büyük titizlik gösterilmiştir. Evlerde nemin oluşumu gibi sorunlara karşı dayanıklı üretimler yapılmıştır. PVC kullanılmasının sebebi ise İyi bir ısı yalıtımına sahip olması nedeni ile ısı kayıplarını engellemek, ahşapla karşılaştırıldığında daha hafif olması, ses yalıtımına sahipliği ve gürültü kirliliğinin önüne geçmesi, kolay temizlenir ve az bakım gerektirmesi, ağaç kesimi azaltıp ormanların korunması sağladığı için pek çok yönden avantajlıdır. Biz de doğaya ve müşterilerimize önem verdiğimiz için PVC kaplamayı kullanıyor ve öneriyoruz.

 

Kalite Anlayışı ile Hizmet Vermek

Bayrampaşa Pimapen olarak firmamız daha iyi hizmet sunabilmek için kaliteli maddeler kullanarak ürünleri dayanıklı ve sağlam yapmaktadır. Bu oranla müşteri memnuniyetimiz artmıştır.

Güngören Pimapen

Güngören ilçesinde bir eve sahipseniz evinize pimapen taktırarak ilçenin ve yaşadığınız alanın aşırı gürültüsünden kendinizi soyutlayabilirsiniz. Yapacağınız bu işlem sizin için son derece ekonomik olacaktır. Güngören pimapen firmaları son derece uygun fiyatlar karşılığında bu hizmetleri vermektedir. Eğer sizler de evinize pimapen taktırmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bir yetkiliyle görüşebilirsiniz. Bu sayede evinize hem daha iyi bir görüntü katar hem de iyi bir yalıtım yaptırmış olursunuz.

Pimapen Firmaları

Pimapen plastik pencere denildiğinde akla gelen ilk firma olmaktadır. Bunun birçok sebebi vardır. Öncelikli sebebi ülkemizde bu tarz pencereleri üreten ilk firmanın pimapen olmasıdır. İkincisi ise hiçbir plastik pencere çerçevesi üreticisinin pimapen kadar kaliteli ürün üretememesidir. Güngören pimapen firmalarının sayısı bir hayli fazladır. Siz de pimapen taktırmak adına bu firmalardan birini seçmelisiniz. Eğer işini iyi yapan bir firma ile anlaşma sağlarsanız pencerelerinizi çok uzun bir süre kullanacak ve hiçbir sorun yaşamayacaksınızdır. Bu firmaların birçoğu pimapen şirketi tarafından da sürekli olarak denetlenmektedir.

Pimapen Fiyatları Ucuz mu?

Pimapen en kaliteli plastik pencere çerçevesidir. Bu sebeple bu marka pencerelerin fiyatları ahşap pencerelere ya da diğer pencerelere oranla daha yüksektir. Bunun sebebi bu pencerelerin çok uzun yıllar sıkıntısızı kullanılabilmesidir. Eğer sizler de plastik pencere taktıracaksanız bu marka pimapen olmalıdır. Güngören pimapen fiyatları da pencereyi taktıracağınız yere göre değişecektir

Ustalarımız yeterli bilgi ve deneyime sahip olarak yapmış oldukları çalışmalar sayesinde kaliteli sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Isıcamlarda, pimapenlerde veya pencerelerde oluşabilecek her türlü soruna karşı gerekli tamir işlemlerinin yapılmasını sağlamaktayız. Değişim ihtiyacı duyduğunuz her durumda özellikle ısı geçişlerinin engellenebilmesi adına yeni malzeme seçenekleriyle değiştirme işlemi yapılmasını sağlamaktayız.

Evlerimizde ve işyerlerimizde alanın hava almasını ve güneş görmesini sağlamak için pencereler kullanılır. Pencereler bir evde eksikliği en çabuk hissedilen şeydir. Eğer evinizde kullanılan pencerelerin kalitesi iyi değilse ve soğuk geçiriyorsa bu pencereler sizin için eziyet olacaktır. Bu sebeple evlerinizde öncelikli olarak plastik ve metal karışımı olarak üretilen pimapen kullanmanız gerekir. Pimapen plastik yeni nesil pencereleri ülkemizde ilk üreten firmadır. Bu sebeple bu pencerelerin adı da pimapen olarak kalmıştır. Esenyurt pimapen yaptırmak istediğiniz evin bulunduğu ilçe ise bu ilçede bu işi yapan bir firma bulmanız gerekir.

Pimapen Kimlere Yaptırılmalıdır?

Pimapen bir evde mutlaka kullanılması gereken pencere çeşididir. Bu pencere sayesinde hem soğuktan hem sıcaktan hem de gürültüden kurtulmanız mümkündür. Özellikle bu pencerelerde kullanılan camın çift katlı olması ses yalıtımını daha kaliteli bir hale getirmiştir. Eğer bu pencereleri evinizde kullanmak istiyorsanız markasının mutlaka pimapen olmasına dikkat etmelisiniz. Esenyurt pimapen firmaları ile görüşerek size en uygun teklifi alabilirsiniz.

Pimapen Fiyat Aralıkları

Pimapen özellikle yeni evlerde sıklıkla gördüğümüz yeni nesil bir pencere çeşididir. Bu pencere sayesinde ev her alanda mükemmel bir yalıtıma sahip olmuş olur. Bu pencerelerin fiyatı ahşap pencerelerden daha fazladır. Esenyurt pimapen fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız bu ilçede bu işi yapan kişilerden bilgi alabilirsiniz. Bu sayede en ucuz fiyatı veren firmayı bulabilirsiniz.

 

istanbul PVC Pencere Tamiri
Kullanmakta olduğunuz PVC pencere sistemlerinde oluşacak her türlü soruna karşı çözüm odaklı çalışma yapılmasını sağlamaktayız. Conta değişimi, vasistas değişimi, menteşe değişimi, fitil değişimi, pimapen bakımı, kanat ayarı, ispanyolet değişimi gibi pek çok farklı işlemi yapılabilmesi için yeterli bilgi ve deneyime sahip ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.
Kapı veya pencere sistemlerinde oluşabilecek her türlü soruna karşı kısa sürede sonuç elde edilmesi sağlanmaktadır. Yeterli sayıdaki ekibimiz sayesinde yapmış olduğunuz talepleri en kısa süre içerisinde karşılanmaktadır. Özellikle zaman içerisinde oluşabilecek pencere kanatlarındaki ayarsızlık düzeltilmesi durumunda özellikle ısı geçişlerinin engellenmesi sağlanmaktadır. Her türlü tamir işlemi konusunda alanında uzman olan kadromuz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

PVC Pencere Çift Açılım Sistemi
Pimapen veya PVC pencerelerde çift açılım sistemi kullanmak istediğiniz her durumda firmamız ile yapacağınız görüşmeler sayesinde sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Çift açılım sistemlerinin değişimi veya tamiri gibi pek çok farklı konuda yapacağınız talepler doğrultusunda profesyonel ekibimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız. Bostancıda vermiş olduğumuz hizmetlerle pimapen ve PVC pencere sistemlerinde ihtiyaç duyduğunuz her durumda kaliteli hizmet almanızı sağlamaktayız.
Firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda yapacağınız talepler sayesinde kısa süre içerisinde geri dönüş edebilirsiniz. Özellikle daha rahat kullanım imkanı sunması nedeniyle çift açılım sistemleri istediğiniz her alanda kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir. Sunmuş olduğumuz her hizmette müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde kaliteli malzemelerle çalışma yapılmasını sağlamaktayız.

Pimapen tamiri işlemlerinde uzman olduğumuz markalar ise, winsa – fıratpen – pimapen – adopen – egepen – pakpen – kompen – erpen ve diğer piyasadaki tüm markalara bakım, tamir, onarım yapabilmekteyiz.

Güngören Pimapen tamiri istanbul Pimapen müşteri memnuniyetini esas alarak, ürettiği kaliteli ürünler ile hizmet vermektedir. Pencere, kapı gibi birbirinden değişik ürün çeşitleri ile satış yapmaktayız. Soğuk ve ses geçirmeyen, kaliteli ve dayanıklı ürünlerimize müşterilerimiz rahatça ulaşabilirler. Ürünlerimizin rahat kullanımı, dayanıklı oluşu müşterilerimizin memnuniyetini her geçen gün arttırmaktadır. Kalite yanında sunmuş olduğumuz uygun fiyatlar da bütçenizi zorlamayacak şekildedir.

istanbul Pimapen ile Kaliteli Ürünler

istanbul Pimapen üretmiş olduğu tüm ürünlerde birinci sınıf kalite bulundurmaktadır. Üretim sırasında dayanıklı ve kullanımı uzun yıllar gidebilecek maddeler kullanılmaktadır. Ses, gürültü, soğuk gibi dış etkenlere karşı koruyacak şekilde tasarlanır. Isı kayıplarını engellemek için ısı yalıtımlı, ses ve soğuk geçirmeyen ürünler yapmaktayız. Ürünlerimizde tamamen çevre dostu olup insan sağlığına da herhangi bir tehlikesi bulunmayan maddeler kullanılmaktadır. Kalite bilinci firmamızda çalışan bütün personelimizdemevcuttur. Müşteri memnuniyeti bu doğrultuda kazanmaktayız ve seçkin tasarım hizmetlerimizi müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Pimapen ve PVC kaplama nedir?

Pimapen ahşap veya tahta yerine daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü pencere arayışı ile oluşturulan pencere sistemleridir. Ahşaptan üretilen pencerelere göre birçok avantaj sağlar.Isı ve ses yalıtımı,  ahşaba göre çok daha uzun ömürlü oluşu gibi özellikleri bunlardan yalnızca birkaçıdırPVC kaplama ise iki ana maddeden oluşan yüksek ısılarda birtakım işlemlerden geçerek dönüştürülmesi ve bunların pencere, kapı gibi ürünlerde kullanılmasıdır.

istanbul Sağlık İçin Pimapen

Doğru markalar seçildiği takdirde pimapen evinize sağlık getirir. Seçilen ürünlerin evin hem hava almasını sağlaması gerekir hem de evin sıcaklığını muhafaza etmelidir. Hava alınmadığı takdirde evde rutubet oluşması mümkündür. istanbul  pimapen konusunda oldukça deneyimli şirketleri bünyesinde barındırmaktadır. Tüm şehri dolaşmadan önce o bölgeye gitmeniz sizin açınızdan oldukça yararlı olacaktır.

Uzman olmayan Firmalarla Çalışmayın

Daha önce yaptığı işlerden memnun kalınmayan belli başlı şirketler vardır. Bu şirketlerin belirlenmesi hem sizin için oldukça önemlidir hem de boşa harcanmayacak olan zamanınız için. Küçükçekmece pimapen firmaları güvenle evinizi ve paranızı emanet edebileceğiniz firmalardır. İletişime geçtiğiniz anda güler yüzlü hizmetini yanı sıra profesyonellikleriyle sizi yaptıkları işe hayran bırakacaklardır. Evinizin ölçümlerini alma işini, seçilecek pimapen tercihini ve daha bir sürü imkânı size sağlayacaklardır. Size düşen tek şey ise yapılan işi uzaktan izlemek olacaktır.

Uygun Fiyatlar Küçükçekmece’de

Bir eve inşaata başlandığı zaman sadece pencereyi yaptırmakla işin içinden çıkılmadığı aşikâr. Pencereden başlanılıp yerle, yerler bitince duvarlar ve daha bir sürü eksiklik baş gösterir. Bu durumda maddi anlamda yetersizlikler yaşanmaya başlanır. Küçükçekmece pimapen fiyatları oldukça uygun olduğu için sizin işlerinizde yardımcı olacaktır. Hem ucuz hem de kaliteli hizmet alınca diğer işlerinizi yaptırmaya paranız artacaktır. Müşteri memnuniyetinin her şeyden önce geldiği bu işletmelerde cebinizi yakmadan güvenilir hizmet alırsınız.

Sağlık İçin Pimapen

Doğru markalar seçildiği takdirde pimapen evinize sağlık getirir. Seçilen ürünlerin evin hem hava almasını sağlaması gerekir hem de evin sıcaklığını muhafaza etmelidir. Hava alınmadığı takdirde evde rutubet oluşması mümkündür. Küçükçekmece pimapen konusunda oldukça deneyimli şirketleri bünyesinde barındırmaktadır. Tüm şehri dolaşmadan önce o bölgeye gitmeniz sizin açınızdan oldukça yararlı olacaktır.

Uzman olmayan Firmalarla Çalışmayın

Daha önce yaptığı işlerden memnun kalınmayan belli başlı şirketler vardır. Bu şirketlerin belirlenmesi hem sizin için oldukça önemlidir hem de boşa harcanmayacak olan zamanınız için. Küçükçekmece pimapen firmaları güvenle evinizi ve paranızı emanet edebileceğiniz firmalardır. İletişime geçtiğiniz anda güler yüzlü hizmetini yanı sıra profesyonellikleriyle sizi yaptıkları işe hayran bırakacaklardır. Evinizin ölçümlerini alma işini, seçilecek pimapen tercihini ve daha bir sürü imkânı size sağlayacaklardır. Size düşen tek şey ise yapılan işi uzaktan izlemek olacaktır.

Uygun Fiyatlar Küçükçekmece’de

Bir eve inşaata başlandığı zaman sadece pencereyi yaptırmakla işin içinden çıkılmadığı aşikâr. Pencereden başlanılıp yerle, yerler bitince duvarlar ve daha bir sürü eksiklik baş gösterir. Bu durumda maddi anlamda yetersizlikler yaşanmaya başlanır. Küçükçekmece pimapen fiyatları oldukça uygun olduğu için sizin işlerinizde yardımcı olacaktır. Hem ucuz hem de kaliteli hizmet alınca diğer işlerinizi yaptırmaya paranız artacaktır. Müşteri memnuniyetinin her şeyden önce geldiği bu işletmelerde cebinizi yakmadan güvenilir hizmet alırsınız.

Büyükçekmece Pimapen

Ailenizin sağlığı ve güvenliği için pimapeni tercih edecekseniz doğru yerdesiniz. Korkuluk gibi ihtiyaçlarınıza da karşılayacak, açılır cam balkonla havadar bir akşam yemeği yada kahvaltı edebilirsiniz. İşiniz bittiğinde iste tekrar kapatıp balkonunuzu güvenilir bir yer yapabilirsiniz. Pencerelerinize korkuluk yaptırıp sıcak havalarda camınızı hiç kapatmadan serin ve güvenli bir şekilde uyuyabilirsiniz. Korkuluk sizin için evinizi korur. Aklınızda  pimapen diye ne varsa biz bir telefon kadar yakınız.

Büyükçekmece Pimapen’in Adresi

Eğer Büyükçekmece’de yada yakınında yaşıyorsanız bu adrese gitmeden karar vermeyin. Uygun fiyat ve kaliteyi birlikte bulabileceğiniz Büyükçekmece Pimapen aradığınız özellikleri uygun fiyata size verebilecek doğru yer.  Siz hayalinizi bize anlatın biz en uygun olan pimapen ya da cam balkonu size söyleyelim. Güvenli ve kaliteli alışveriş için Pimapen yaptırmak istiyorsanız memnuniyetiniz için tek adresiniz Büyükçekmece Pimapen olsun. Bizi bir kez tercih ettiğinizde kalitemizden vaz geçemeyeceksiniz.

Neden Büyükçekmece Pimapen

Güvenli ve Sağlıklı bir gelecek için, aradığınızı tam adresinde bulmak için sizde hemen ulaşın ve huzuru yaşayın. Hangi bölgede olursanız olun bir telefon kadar yakınız. Ailenizin güveni huzurunuz ve lüksünüz için her türlü cam balkon ve Büyükçekmece pimapen çeşitleri ve markalarını bizlerde bulabilirsiniz.  Siz söyleyin biz yapalım.  En kısa sürede size ulaşıp en kaliteli hizmetle buluşun. Pimapene dair Aklınızda ne varsa burada hepsi var.

Büyükçekmece Pimapen

Ailenizin sağlığı ve güvenliği için pimapeni tercih edecekseniz doğru yerdesiniz. Korkuluk gibi ihtiyaçlarınıza da karşılayacak, açılır cam balkonla havadar bir akşam yemeği yada kahvaltı edebilirsiniz. İşiniz bittiğinde iste tekrar kapatıp balkonunuzu güvenilir bir yer yapabilirsiniz. Pencerelerinize korkuluk yaptırıp sıcak havalarda camınızı hiç kapatmadan serin ve güvenli bir şekilde uyuyabilirsiniz. Korkuluk sizin için evinizi korur. Aklınızda  pimapen diye ne varsa biz bir telefon kadar yakınız.

Büyükçekmece Pimapen’in Adresi

Eğer Büyükçekmece’de yada yakınında yaşıyorsanız bu adrese gitmeden karar vermeyin. Uygun fiyat ve kaliteyi birlikte bulabileceğiniz Büyükçekmece Pimapen aradığınız özellikleri uygun fiyata size verebilecek doğru yer.  Siz hayalinizi bize anlatın biz en uygun olan pimapen ya da cam balkonu size söyleyelim. Güvenli ve kaliteli alışveriş için Pimapen yaptırmak istiyorsanız memnuniyetiniz için tek adresiniz Büyükçekmece Pimapen olsun. Bizi bir kez tercih ettiğinizde kalitemizden vaz geçemeyeceksiniz.

Neden Büyükçekmece Pimapen

Güvenli ve Sağlıklı bir gelecek için, aradığınızı tam adresinde bulmak için sizde hemen ulaşın ve huzuru yaşayın. Hangi bölgede olursanız olun bir telefon kadar yakınız. Ailenizin güveni huzurunuz ve lüksünüz için her türlü cam balkon ve Büyükçekmece pimapen çeşitleri ve markalarını bizlerde bulabilirsiniz.  Siz söyleyin biz yapalım.  En kısa sürede size ulaşıp en kaliteli hizmetle buluşun. Pimapene dair Aklınızda ne varsa burada hepsi var.

 

Bağcılar Cam Balkon

Cam balkon taktırmak balkonu her zaman için daha iyi şartlarda kullanabilmenizi sağlayacaktır. Cam balkonun amacı sizlere daha iyi bir ortam oluşturmaktır. Bu sistemi kullandığınız takdirde balkona çıkmak için iklim şartlarına muhtaç olmazsınız. Kış mevsiminde bile balkonu aktif olarak kullanabilirsiniz. Eğer cam balkon istiyorsanız Bağcılar cam balkon takan bir firmayla irtibata geçebilirsiniz. Bu sayede hem modeller hem de bu hizmete ödeyeceğiniz fiyatlar hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Cam Balkon Takan Yerler

Bağcılar cam balkon firmalarının çoğu aynı zamanda pimapen hizmeti de vermektedir. Bu sebeple cam balkon taktırırken pencere taktırma fikrini de değerlendirebilirsiniz. Bu sayede iki işi aynı anda halletmiş olursunuz ve vakit kaybetmezsiniz. Cam balkon genel olarak kaliteli camlardan yapılır. Fakat özelikle kalitesiz firmalar fiyatı düşürmek adına adi camları kullanmakta ve tüketicisini mağdur etmektedir. Bu firmalar ile karşı karşıya gelmemek adına tercihinizi daima en kaliteli firmadan yana kullanmanız gerekir.

Cam Balkon Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

Cam balkon fiyatları belirlenirken öncelikle kullanılan malzemenin ölçüsüne bakılır. Eğer çok fazla sayıda ve genişlikte malzeme kullanılmışsa normalden daha fazla para ödersiniz. Bunun sebebi ücretlendirmenin her bir cam parçası için ayrı ayrı yapılmasıdır. Bağcılar cam balkon fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız bu ilçede çalışan firmalardan bilgi alabilirsiniz. Bu sayede hizmete ne kadar ücret ödemeni gerektiğini öğrenmiş olursunuz.

 

Bağcılar Cam Balkon

Cam balkon taktırmak balkonu her zaman için daha iyi şartlarda kullanabilmenizi sağlayacaktır. Cam balkonun amacı sizlere daha iyi bir ortam oluşturmaktır. Bu sistemi kullandığınız takdirde balkona çıkmak için iklim şartlarına muhtaç olmazsınız. Kış mevsiminde bile balkonu aktif olarak kullanabilirsiniz. Eğer cam balkon istiyorsanız Bağcılar cam balkon takan bir firmayla irtibata geçebilirsiniz. Bu sayede hem modeller hem de bu hizmete ödeyeceğiniz fiyatlar hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Cam Balkon Takan Yerler

Bağcılar cam balkon firmalarının çoğu aynı zamanda pimapen hizmeti de vermektedir. Bu sebeple cam balkon taktırırken pencere taktırma fikrini de değerlendirebilirsiniz. Bu sayede iki işi aynı anda halletmiş olursunuz ve vakit kaybetmezsiniz. Cam balkon genel olarak kaliteli camlardan yapılır. Fakat özelikle kalitesiz firmalar fiyatı düşürmek adına adi camları kullanmakta ve tüketicisini mağdur etmektedir. Bu firmalar ile karşı karşıya gelmemek adına tercihinizi daima en kaliteli firmadan yana kullanmanız gerekir.

Cam Balkon Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

Cam balkon fiyatları belirlenirken öncelikle kullanılan malzemenin ölçüsüne bakılır. Eğer çok fazla sayıda ve genişlikte malzeme kullanılmışsa normalden daha fazla para ödersiniz. Bunun sebebi ücretlendirmenin her bir cam parçası için ayrı ayrı yapılmasıdır. Bağcılar cam balkon fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız bu ilçede çalışan firmalardan bilgi alabilirsiniz. Bu sayede hizmete ne kadar ücret ödemeni gerektiğini öğrenmiş olursunuz.

Nirvana
Pencere ve Kapı Sistemleri
Pimapen Nirvana Pencere ve Kapı Sistemleri, üstün ses ve ısı yalıtımı özelliklerinin yanı sıra geniş bir görüş alanı sunarak yaşam alanlarınıza değer katar.

Profil genişliği : 80 mm
Odacık sayısı : 6
Profil sınıfı : B Class (TS EN 12608-1)
Conta sistemi : İç-Dış ve Orta conta, 3’lü conta sistemi
Conta tipi/rengi : TPE – Gri / Siyah
Cam kalınlıkları (mm) : 24, 30, 36, 44, 52
Uf : 0,95 W/m2 K

Üstün Yalıtım;
Pimapen Nirvana Pencere ve Kapı Sistemi 80 mm profil genişliği ve 6 odacıklı yapısıyla ısı ve ses yalıtımında üst düzeyde performans sağlar.
Pimapen Nirvana Pencere ve Kapı Sistemi profilleri düşük ısı geçirgenlik değerine (Uf=0,95 W/m²K) sahiptir. 44 mm lik üçlü cam ünitelerinin (Ug=0,6-0,7 W/m²K) kullanımına imkan verir. Bu tür camlarla birlikte uygulanan Pimapen Nirvana serisi pencerelerin ısı geçirgenlik değeri *Uw=0,78 W/m²K olmaktadır ve üstün ısı yalıtımı sağlamaktadır.( * : hesaplanmış değerdir).
Pimapen Nirvana Pencere ve Kapı Sistemlerinde kullanılan gri ve siyah renk leke bırakmayan elastik contalar sayesinde üst düzeyde hava, su, ses ve toz yalıtımı sağlanır.
İç-dış ve orta conta olmak üzere üçlü conta sistemi, ısı ve ses yalıtımına katkı yaptığı gibi, kanat açılımlarında kullanılan donanımları da korozyona karşı koruyarak uzun ömürlü olmasını sağlar. UV dayanımı yüksek, nem veya ortam sıcaklığı gibi değişkenlere karşı dirençli,dayanıklı ve esnek contalar kullanılmıştır.
Emniyet ve Güvenlik;
24-30-36-44-52 mm genişliklerinde çift cam, üçlü cam ve panel kullanımı sağlayan çıtaları mevcuttur.
52 mm’ye kadar güvenlikli cam kombinasyonlarında yüksek emniyet sağlar. Alternatif donanım ürünleri ile arttırılmış güvenlikli pencere ve kapı sistemleri uygulanabilmektedir.
Tasarım;
Pimapen Nirvana Pencere ve Kapı Sistemlerinde beyaz renge ilave olarak 13 çeşit renk ve desende laminasyonlu profilleri mevcuttur.
Kendinden pervazlı kasa PVC profili ile iç yüzeyde, doğrama-duvar birleşimlerinde görsel bütünlük sağlar.
Pimapen Nirvana Pencere ve Kapı Sistemleri yüksek katlı binalarda rüzgar yüküne karşı yüksek mukavemet sağlayan özel tasarım cephe orta kayıt profiline sahip bir seridir.
Optimize edilmiş PVC kapı profili yüksekliğiyle cam alanı büyütülerek ferah mekanlara olanak verir.
Özel tasarım çıtaları sayesinde, estetik PVC profil cam birleşimleri sağlanır. Optimize edilmiş PVC kapı profili yüksekliğiyle cam alanı büyütülerek ferah mekanlara olanak verir.
Aksesuar;
Evinizin mimari çizgisine uyum sağlaması için farklı renklerde pencere ve kapı kolu seçimi yapabilirsiniz.
Pimastor Panjur Sistemi ile tam uyum içinde olup ışığı kontrol edebilirsiniz.
Sineklik Sistemi uygulaması için uygundur.

Nirvana PremiumPencere ve Kapı SistemleriEnerji verimliliğinin üstün penceresi Pimapen Nirvana Premium ile eşsiz ısı, ses, toz, hava ve su yalıtımı sayesinde yaşam alanlarınız nefes alsın, dünyanın karmaşası evinizin dışında kalsın. Profil genişliği:80 mmOdacık sayısı:6Profil sınıfı:A Class (TS EN 12608-1) /RAL 716-GZ A ClassConta sistemi:İç-Dış ve Orta conta, 3’lü conta sistemiConta tipi/rengi:TPE – Gri / SiyahCam kalınlıkları (mm):24, 30, 36, 44, 52Uf:0,95 W/m2KÜstün Yalıtım;

 • Pimapen Nirvana Pencere ve Kapı Sistemi profilleri düşük ısı geçirgenlik değerine (Uf=0,95 W/m²K) sahiptir. 44 mm lik üçlü cam ünitelerinin (Ug=0,6-0,7 W/m²K) kullanımına imkan verir. Bu tür camlarla birlikte uygulanan Pimapen Nirvana serisi pencerelerin ısı geçirgenlik değeri *Uw=0,78 W/m²K olmaktadır ve üstün ısı yalıtımı sağlamaktadır.( * : hesaplanmış değerdir).
 • Pimapen Nirvana Premium Pencere ve Kapı Sisteminin ana profilleri 80 mm genişliktedir. 6 odacıklı profilleriyle ve gri- siyah renkteki leke bırakmayan elastik contalar sayesinde ısı ve ses yalıtımının yanında hava, su, ses ve toz yalıtımı da sağlamaktadır.
 • İç-dış ve orta conta olmak üzere üçlü conta sistemi, ısı ve ses yalıtımına katkı yaptığı gibi, kanat açılımlarında kullanılan donanımları da korozyona karşı koruyarak uzun ömürlü olmasını sağlar. UV dayanımı yüksek, nem veya ortam sıcaklığı gibi değişkenlere karşı dirençli, dayanıklı ve esnek contalar kullanılmıştır.
 • Düşük ısı geçirgenlik değeri ile ısıtma ve soğutma masraflarını önemli ölçüde azaltıp enerji verimliliğinin üstün penceresi olarak adlandırılır.

 

Emniyet ve Güvenlik;

 • 24-30-36-44-52 mm genişliklerinde çift cam, üçlü cam ve panel kullanımı sağlayan çıtaları mevcuttur. 52 mm’ye kadar güvenlikli cam kombinasyonlarında yüksek emniyet sağlar. Alternatif donanım ürünleri ile arttırılmış güvenlikli pencere ve kapı sistemleri uygulanabilmektedir.

 

Tasarım;

 • Pimapen Nirvana Premium Pencere ve Kapı Sistemi yüksek katlı binalarda rüzgar yüküne karşı yüksek mukavemet sağlayan özel tasarım cephe orta kayıt profiline sahip bir seridir. Alman kalite firmalarından oluşan RAL-Almanya Enstitüsü tarafından çeşitli testlere tabii tutularak kalite güvencesi belgesi almıştır.
 • Optimize edilmiş PVC kapı profili yüksekliğiyle cam alanı büyütülerek ferah mekanlara olanak vererek manzaranızdan ödün vermez.
 • Beyaz renge ilave olarak 13 çeşit renk ve desende laminasyonlu profilleri mevcut olup evinizin mimarisine dekorasyonuna tam uyum sağlar.
 • Özel tasarım çıtaları sayesinde, estetik PVC profil cam birleşimleri sağlanır.
 • Kendinden pervazlı kasa PVC profili ile iç yüzeyde ve doğrama-duvar birleşimlerinde görsel bütünlük sağlar.
 • Farklı açılma tipleriyle fonsiyonel kullanım sağlar.

 

Aksesuar;

 • Evinizin mimari çizgisine uyum sağlaması için farklı renklerde pencere ve kapı kolu seçimi yapabilirsiniz.
 • Pimastor panjur sistemi ile tam uyum içinde olup ışığı kontrol edebilirsiniz.
 • Sineklik sistemi uygulaması için uygundur.
 • CarismaCarisma
  Pencere ve Kapı Sistemleri
  Pimapen Carisma Pvc Pencere ve Pvc Kapı Sistemleri, 70 mm genişliğinde ve 5 odacıklı tüm ana profilleri ile pencere ve kapılardaki optimum teknik çözümler için tasarlanmış bir seridir.Profil genişliği : 70 mm
  Odacık sayısı : 5
  Profil sınıfı : B Class (TS EN 12608-1)
  Conta sistemi : İç-Dış , 2’li conta sistemi
  Conta tipi/rengi : TPE – Gri / Siyah
  Cam kalınlıkları (mm) : 4, 20, 24, 26, 30, 36, 39Üstün Yalıtım;
  Pimapen Carisma Pencere ve Kapı Sistemleri,5 odacıklı profilleriyle ısı ve ses yalıtımında yüksek performans sağlar.
  UV dayanımı yüksek, nem veya ortam sıcaklığı gibi değişkenlere karşı dirençli, dayanıklı ve esnek contalar kullanılmıştır.Gri ve siyah renkteki leke bırakmayan elastik contalar sayesinde üst düzeyde hava, su, ses ve toz yalıtımı sağlanır.
  Emniyet ve Güvenlik;
  39 mm’ye kadar güvenlikli cam kombinasyonlarında yüksek emniyet sağlar.
  Alternatif donanım ürünleri ile arttırılmış güvenlikli pencere ve kapı sistemleri uygulanabilmektedir.
  Tasarım;
  Pimapen Carisma Pencere ve Kapı Sistemleri optimize edilmiş PVC kapı profili yüksekliğiyle cam alanı büyütülerek, ferah mekanlara olanak verir.
  Özel tasarım fugalı ve oval hatlı çıtaları sayesinde göze hoş gelen ve estetik profil cam birleşimleri sağlanır.
  Kendinden pervazlı kasa profili ile iç yüzeyde ve doğrama-duvar birleşimlerinde görsel bütünlük sağlar.
  Düz kanat profiline ilave olarak damlalıklı kanat profili seçeneği de sunulmaktadır.
  Yüksek katlı binalarda rüzgar yüküne karşı yüksek mukavemet sağlayan özel tasarım cephe orta kayıt profiline sahip bir seridir.
  Beyaz gövde rengine ilave olarak 13 çeşit renk ve desende laminasyonlu profilleri mevcuttur.
  Aksesuar;
  Evinizin mimari çizgisine uyum sağlaması için farklı renklerde pencere ve kapı kolu seçimi yapabilirsiniz.
  Pimastor panjur sistemi ile tam uyum içinde olup ışığı kontrol edebilirsiniz.
  Sineklik sistemi uygulaması için uygundur.
 • Carisma PremiumCarisma Premium
  Pencere ve Kapı Sistemleri
  En ideal teknik detaylara cevap vermek için geliştirilen Pimapen Carisma Premium TS EN 12608-1 A Sınıfı profil seçenekleri ve üstün yalıtım özellikleri ile yaşam alanlarınıza değer katar.Profil genişliği : 70 mm
  Odacık sayısı : 5
  Profil sınıfı : A Class (TS EN 12608-1)/ RAL 716-GZ A Class
  Conta sistemi : İç-Dış , 2’li conta sistemi
  Conta tipi/rengi : TPE – Gri / Siyah
  Cam kalınlıkları (mm) : 4, 20, 24, 26, 30, 36, 39Üstün Yalıtım;
  Pimapen Carisma Premium Pencere ve Kapı Sitemlerinin ana profilleri 70 mm genişliğindedir.5 odacıklı ve sınıfının en iyi özelliklerini taşıyan TS EN 12608-1 A Sınıfı profilleriyle ısı ve ses yalıtımında yüksek performans sağlar.
  UV dayanımı yüksek, nem veya ortam sıcaklığı gibi değişkenlere karşı dirençli, dayanıklı ve esnek contalar kullanılmıştır. Gri ve siyah renkteki leke bırakmayan elastik contalar sayesinde üst düzeyde hava, su, ses ve toz yalıtımı sağlanır.
  Yüksek katlı binalarda rüzgar yüküne karşı yüksek mukavemet sağlayan özel tasarım cephe orta kayıt profiline sahip bir seridir. RAL-Almanya Enstitüsü tarafından çeşitli testlere tabii tutularak kalite güvencesi belgesi almıştır.
  Emniyet ve Güvenlik;
  39 mm’ye kadar güvenlikli cam kombinasyonlarında yüksek emniyet sağlar.
  Alternatif donanım ürünleri ile arttırılmış güvenlikli pencere ve kapı sistemleri uygulanabilmektedir.
  Tasarım;
  Optimize edilmiş PVC kapı profili yüksekliğiyle cam alanı büyütülerek, ferah mekanlara olanak verir.
  Beyaz gövde rengine ilave olarak 13 çeşit renk ve desende laminasyonlu profilleri mevcuttur.
  Carisma Premium Pencere ve Kapı Sistemleri; özel tasarım fugalı ve oval hatlı çıtaları sayesinde göze hoş gelen ve estetik profil cam birleşimleri sağlanır.
  Kendinden pervazlı kasa profili ile iç yüzeyde ve doğrama-duvar birleşimlerinde görsel bütünlük sağlar.
  Yüksek katlı binalarda rüzgar yüküne karşı yüksek mukavemet sağlayan özel tasarım cephe orta kayıt profiline sahip bir seridir.
  Aksesuar;
  Evinizin mimari çizgisine uyum sağlaması için farklı renklerde pencere ve kapı kolu seçimi yapabilirsiniz.
  Pimastor Panjur Sistemi ile tam uyum içinde olup ışığı kontrol edebilirsiniz.
  Sineklik sistemi uygulaması için uygundur.
 • Albatros Sürme SistemiAlbatros Sürme Sistemi
  Pencere ve Kapı Sürme Sistemleri
  Pimapen Albatros Sürme Kapı Serileri, PVC kapı olarak geniş açıklıklara ikili, üçlü ve dörtlü kombinasyonlarda uygulanıp,özel tasarım hareketli köşe birleşim profili sayesinde 90º köşeli uygulamalarda kanatlar açıldığında köşe kısmında herhangi bir dikey profil yer almaz, dolayısıyla görüntüyü kesmeyen ferah ortamlar sağlanır.Kasa uygulamaları : İki ray / üç ray / sabit bölmeli / sineklikli kasa / pervazlı kasa
  Profil standardı : B Class (TS EN 12608-1)
  Conta sistemi : Fırça conta / TPE
  Conta tipi/rengi : TPE – Gri / Siyah
  Cam kalınlıkları (mm) : 4, 20, 24Yalıtım
  Pimapen Albatros Sürme Pencere ve Kapı Serileri 6 çeşit kasa profili ile her türlü ihtiyaca cevap verecek çözümler üretir.
  İki, üç, dört, beş ve altı kanatlı sürme pencere ve kapı uygulamaları yapılabilir.
  Sabit bölmeli kasa profilinde hareketli kanat iç ortamda olduğundan, kullanımı ergonomik ve güvenlidir. Dışarıdan sineklik-panjur uygulamaları da böylece daha verimli çalışmaktadır.
  İyi tasarlanmış ara sızdırmazlık profilleri, sızdırmazlık parçaları ve fırça contaları sayesinde yüksek oranda sızdırmazlık sağlanır. UV dayanımı yüksek, nem veya ortam sıcaklığı gibi değişkenlere karşı dirençli,dayanıklı ve esnek contalar kullanılmıştır.
  Emniyet ve Güvenlik;
  4-20-24 mm genişliklerinde tek cam, çift cam üniteleri veya panel kullanımı sağlayan çıtalar mevcuttur. Temperli cam uygulaması ile darbelere karşı dayanıklıdır.
  Tasarım;
  Pimapen Albatros PVC Sürme Pencere ve Kapı Sistemleri, özel tasarım hareketli köşe birleşim profili sayesinde, 90º köşeli uygulamalarda kanatlar açıldığında köşe kısmında herhangi bir dikey profil yer almaz, dolayısıyla görüntüyü kesmeyen ferah ortamlar sağlanır.
  Kendinden pervazlı kasa profilleri iç yüzeyde doğrama duvar birleşimlerinde görsel bütünlük sağlar.
  Orta kayıt gibi kullanılabilen kasa profilleri sayesinde sürme kısmın altında veya üstünde sabit bölme yapılabilmektedir.
  Kendinden sineklik raylı kasa profili sayesinde ilave ray kullanılmadan sürme sineklik yapılabilmektedir.
  Beyaz gövde rengine ilave olarak 13 çeşit renk ve desende laminasyonlu profilleri mevcuttur.
  Özel tasarım fugalı ve oval hatlı çıtaları sayesinde göze hoş gelen, estetik profil cam birleşimleri sağlanır.
  Aksesuar;
  Evinizin mimari çizgisine uyum sağlaması için farklı renklerde pencere ve kapı kolu seçimi yapabilirsiniz.
  Pimastor panjur sistemi ile tam uyum içinde olup ışığı kontrol edebilirsiniz.
  Sineklik sistemi uygulaması için uygundur.Dynamic Sürme SistemiDynamic Sürme Sistemi
  Pencere ve Kapı Sürme Sistemleri
  YAŞAMIN KEYFİNİ SÜRÜNAvrupa ile eşzamanlı geliştirilen Pimapen Dynamic Sürme’nin kullanım rahatlığı ve üstün yalıtım özellikleri ile yaşamınızdaki konforu yeni baştan keşfedin.Profil genişliği : 149 mm
  Odacık Sayısı : 6
  Conta Sistemi : İç-Dış ve Orta Conta, 3’lü Conta Sistemi
  Conta Tipi-Rengi : TPE – Gri / Siyah
  Çıta : Tek Tırnaklı – PCE Contalı
  Cam Kalınlıkları (mm) : 24, 30, 36, 44, 52
  Uw * : 0,99 W/m2 K
  Uf : 1,18 W/m2 KSoftware ortamında 2.00×1.60 doğrama ölçülerinde ısı kontrollü üçlü yalıtım cam için hesaplanmış değerdir.Üstün Yalıtım;
  Dynamic Sürme Pencere ve Kapı sistemlerinin; kasa profili 149 mm genişliğinde, 65 mm yüksekliğinde ve 6 odacıklıdır. Kanat profili 76 mm genişliğinde, 5 odacıklı ve 20 aks donanım ölçüsünde tasarlanmıştır.Orta kayıt profili 76 mm genişliğinde ve 5 odacıklıdır.Bu sayede basit sürme sistemler arasında yüksek yalıtım özelliği taşır.
  UV dayanımı yüksek, nem veya ortam sıcaklığı gibi değişkenlere karşı dirençli, dayanıklı ve esnek contalar kullanılmıştır.Gri ve siyah renkteki leke bırakmayan elastik contalar sayesinde üst düzey hava, su, ses ve toz yalıtımı sağlanır.
  Emniyet ve Güvenlik;
  Dynamic Sürme Pencere ve Kapı Sistemleri; 24-30-36-44-52 mm genişliklerinde çift cam, üçlü cam üniteleri ve panel kullanımı sağlayan çıtaları mevcuttur.
  Projelerde kullanılması gereken güvenlikli cam uygulaması darbelere karşı yüksek dayanım sağlar.
  Sahip olduğu kanca kilit donanımı sayesinde, benzerlerinden ayrışarak yüksek emniyet sağlar.
  Tasarım;
  Beyaz gövde rengine ilave olarak 13 çeşit renk alternatifi bulunmaktadır.
  Özel tasarım çıtaları sayesinde profil cam birleşimleri ürüne estetik bir görünüm kazandırmıştır.
  Dynamic Sürme Pencere ve Kapı Sistemi kullanım kolaylığı ve düşük bakım maliyetleriyle diğer sistemlere göre avantajlıdır.
  Aksesuar;
  Evinizin mimari çizgisine uyum sağlaması için farklı renklerde pencere ve kapı kolu seçimi yapabilirsiniz.
  Pimastor panjur sistemi ile tam uyum içinde olup ışığı kontrol edebilirsiniz.
  Sineklik sistemi uygulaması için uygundur.
Eser hakkında 387 makale
istanbul pimapen ve cam balkon destek hattı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*