pimapen üsten açma aparatı

pimapen üsten açma aparatı  Pimapen pencere terlemesi önler odada mükemmel bir hava sağlar pimapen çift alışır mekanızması özellikle yaz günlerinde odalarımızı tüm gün toz ve dumansız havalardan temiz enerji sağlamak için üsten acılması halinde odanız hava alır evdeki havayı temizler doğalgaz kaçaklarına karşı ve soba zehirlenmelerine karşı önerilen bir sistemdir pimapen üsten açma mekanızması kapalı iken yağmur ve rüzgar yalıtımını mükenmel derecede keser üsten acıp havalandırma yaparken kesinlikle her türlü pencereye uygunula bilirÇift Açılım Pencere | Pencere Çeşitleri | PVC Özellikleri | Fıratpen

pimapen pencere winhaus sistemleri evinize ferahlık verir üsten aclındığında içeriye hava sağlar evinizi rütübet gibi olumsuzluklardan korur bude evinizdeki rütübetlenneyi karşı gelir üsten açma pimapen sitemleri sonradan

Cam balkon sektöründe elde ettiğimiz başarılar ile birlikte var olduğumuz günden beri müşterilerimizin taleplerine en hızlı yanıtları vermekteyiz. Memnuniyet garantili olarak gerçekleştirdiğimiz kaliteli hizmetlerimizde yaşam alanlarınızı sizler için daha uygun bir hale getirmekteyiz.

pimapen üsten açma aparatı

Son yılların en yeni teknolojisini kullanarak tasarladığımız cam balkon sistemlerimiz ile artık daha konforlu ve kullanışlı alanlara sahip olmanız mümkün. Her biri birinci sınıf kaliteye sahip malzemeler ile ürettiğimiz cam balkon sistemlerimizi tüm alanlara uygun olarak tasarlayabilmekteyiz.

Gerektiğinde kolaylıkla açılarak bir tarafa toplanabilen cam balkon sistemleri, sizlere son derece kolay ve pratik bir kullanım olanağı sağlıyor. Özel camlar kullanarak tasarladığımız cam balkon sistemleri dış darbelere karşı üstün bir dayanıklılık göstermektedir.

pimapen üsten açma aparatı

Sahip olduğu modüler özelliği ile son yıllarda dikkat çekmeye başlayan cam balkon sistemleri, her mevsim için kullanım fırsatı sunuyor. Isıyı izole edebilmesi nedeni ile kış aylarında da doyasıya balkon keyfi yaşamanızı sağlayan cam balkonlar, istenilen her renkte tercih edilebilmektedir. Cam balkın sistemlerinin sunduğu en önemli avantajlardan biri de dışarıdan gelen seslerden daha az etkilenmenizi sağlamasıdır.

Balkonlardan fazladan alan elde etmenizi sağlayan cam balkon sistemlerimiz uzun yıllar nem ve paslanma sorunu olmadan sorunsuzca kullanılabilmektedir. pimapen üsten açma aparatı  cam balkon sistemlerimiz ile her zaman sizlere destek sunmaya devam ediyoruz.

PİMAPEN S-7500 FANTASIA 75 mm. genişliğinde ve 6 odacıklı tüm ana profilleri ile Türkiye’de ilk ve tek olmanın ayrıcalığını taşımaktadır.PİMAPEN S-7500 FANTASIA 3′lü (iç-orta-dış) contalama sistemi ile gelen mükemmel, ses, toz, hava ve su yalıtımı sayesinde kullanıcılarına konforu ve tasarrufu beraberinde getirir.

 

 

PIMAPEN S-7000 HORIZON Pimapen S-7000 Horizon, 70 mm genişliğinde ve 5 odacıklı profilleri sayesinde ısı, ses, toz, su yalıtımı sağlayarak, konfor ve tasarruf sunar. 113 mm’lik kasa-kanat yüksekliği ile geniş pencere tasarımlarına olanak tanır. Çift kanatlarda pencerenin içte kalan kısmında simetrik görüntü sağlanması amacıyla, çift kanat bini profili kullanılmaktadır.

 

PIMAPEN S-7000 MAXIMUSPencereler, mekânları olumsuz dış koşullardan izole ederken, gün ışığı ve manzara gibi güzellikleri görmemize de olanak sağlar.
S-7000 Maximus, bu uymu mükemmel bir şekilde size taşırken, mekanınıza da estetik bir görünüm kazandırır.

 

PİMAPEN S-6000 QUADRO S-6000 QUADRO , PİMAPEN’in zengin ürün yelpazesinin en yeni ürünlerinden biridir. 60 mm genişliğinde ve 4 odacıklı tüm ana profilleri ile ihtiyaçlara cevap vermek için tasarlanmış bir seridir.
İç-dış contalı bu seri, her türlü kapı ve pencere çözümüne olanak verir. Yüksek izolasyon özelliği sayesinde ısı, ses, toz, hava ve su yalıtımını tam olarak sağlar. PİMAPEN S-6000 QUADRO her türlü iklim koşulunda mükemmel hizmet verir.
Kasa-kanat yüksekliğinin 111 mm olması, her çeşit pencere boşluğunda profil yüzeyinin daha az görünmesini sağlayarak, daha geniş görüş açısı ve daha aydınlık mekanlar yaratılmasına olanak verir.

 

PİMAPEN S-7700 SLIDER Bu serinin profilleri geniş pencere ve kapı boşluklarının sürme pencere ve kapı olarak kapatılmasını sağlamak amacıyla dizayn edilmiştir. S-7700 SLIDER ile geniş kapı ve pencere boşluklarında 2’li, 3’lü, 4’lü kanat hareketleri sağlanabilir. Sistemde kanatlar yatay olarak hareket etmektedir. Ayrıca geniş kanatların sorunsuz çalışması için özel bir ray sistemi geliştirilmiştir.

 

PİMAPEN S-6000 CLASSIC PİMAPEN S-6000 CLASSIC serisi 60 mm genişliğinde, 3 odacıklı ve iç-dış contalama sistemi ile her türlü kapı ve pencere çözümüne olanak veren bir çeşit zenginliğine sahiptir.

 

PİMAPEN S-9500 SLIDER S-9500 SLIDER’ da kanat ve özel kasa profilleri ile sabit bölmeler elde edilerek gereksiz kanat kullanımı azaltılmakta böylece maliyetler düşürülmektedir. Daha az kanat kullanımı ile daha geniş cam yüzeyleri elde edilmekte böylece mekanlarda tam aydınlık sağlanmakta ve çok ferah ortamlar yaratılmaktadır.

Eser hakkında 391 makale
istanbul pimapen ve cam balkon destek hattı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*