Pimapen üsten açma

Pimapen üsten açma

Pvc pencerelerde çift açılım sistemi nedir ?

çift açılım pimapenÇift açılım kanatların 75 derecelik açı ile açıldığı pencere sistemleridir. En büyük avantajı ise perdemizi açmadan evin içini havalandırabiliyoruz. Kullanışlı bir sistemdir. Balkonların kapalı mekan olarak kullanılması için daha kalın sürgülü sistem pvc kullanılır. Özellikle balkonlarda kullanılır. İç mekanlarda tercih edilmezler. Bu sistemde kanatların daha rahat çalışması için fırça conta kullanılır buda lastik contaya göre ısı yalıtımını nispeten azaltmaktadır. Havalandırma ihtiyacının gerekli görüldüğü yerlerde tercih edilebilir. Pvc pencerelerde en önemli konulardan biride profil içerisinde kullanılan destek sacıdır. Destek sacı pvc’ nin mukavemetini artırır. Pvc pimapen pencereler ilk çıktığında hatta son yıllara kadar tüketimin yaklaşık % 95 beyaz tercih ediliyordu. Doğal bir görünümü tercih edenler ise günümüzde ahşap kaplamalı pencereleri tercih etmeye başlamıştır. Ahşap kaplamalı pencerelerin tüketimi ise yaklaşık %20 dir.

Pimapen üsten açma

 

Mevcut apartmanlarda kullanılan pencere rengi genelde beyaz olduğu için uyumu sağlamak için beyaz pvc tercih edilmektedir. Farklı renge müsade edilen konutlarda ise ahşap renkli pencereler tercih edilebilmektedir.

Diğer bir kaplama rengi ise altın meşe kaplama rengi müstakil yapılarda tercih edilmektedir. Diğer renk seçenekleri ise Antik meşe folyo kaplama ve maun rengidir.

Şüphe yok ki tüm pimapen serileri kaliteli ancak iyilerin arasında da bir seçim yapmak gerekir.Bu nedenle bir ürünü almadan önce tüm yönleri ile birlikte incelemek gerekir.İşte bu nedenle bizler evlerimiz için en önemli olan ısı , ses ve su yalıtımında yardımcı olacak , büyük önem taşıyan penceremizi yaptırmadan önce detaylıca araştırıp kesinlikle bütçemize göre en iyisini yaptırmamız gerekiyor.

Bütçesi iyi olan kişilere bizim önerimiz kesinlikle pimapen -s7000horizon adında ki seridir.Bu seri şuan için piyasada yer alan tüm markalardan çok daha kaliteli ve fiyatı kalitesine göre en uygun seridir.Sadece bizler için mükemmel yalıtımı değil , pencerelerde olması gereken mükemmel estetik görünümde bu seride mevcuttur.

Sizlere bu seriden biraz bahsetmek gerekir ise şunları bilmeniz yeterli olacaktır.Kalınlığı 70mm yani 7 cm’dir.Ve bu kalınlık pencerelerde olması gereken ideal kalınlıktır.Yani tabir-i caiz ise ne çok kalın ne de incedir.Tam olması gereken kalınlıktadır.

Uygun pimapen fiyatları ve evinize özel çözümler + fikirlerimiz  ile sizlere yardımcı olmaktan firmamız mutluluk duyar.

 

DR.PİMAPEN REÇETENİZ Uzman Pencerelog DR.PİMAPEN der ki;PİMAPEN S-7000 HORİZON’un estetik profilleri, görüş açınızı kesmez, aydınlık mekanlar yaratır

Pvc Pencere sektöründe daima ilk adımları atan sektörün öncü ve lider firması Pimapen yaptığı işlerle ve ürettiği pvc pencere kalitesi ile Avrupada bir çok kalite ödülüne layık görülmüştür. Sektörün diğer firmaları tarafından sürekli taklit edilmeye çalışılan pimapen ürünleri, uzman mühendisler denetiminde araştırılıp arge çalışmaları yürütülmektedir. Pimapen’i piyasadaki ucuz penlerle karıştırmayın lütfen. Türkiye geneline yayılmış 3600 bayisi ile üstün hizmet sunan ve bayileri ve personelini sürekli eğitimden geçiren pimaş pimapen a.ş sizlere sadece pencere değil ömür boyu güven sunar.

Hazır pvc pimapen pencere fiyatları çok daha hesaplı çünkü belirli ölçülerde özel olarak üretilen pvc pimapen pencereler kolay montaj imkanı ile kolaylık sağlıyor.  Adopen taraından üretilen pvc pencere ve kapı fiyatları 39 liradan başlayıp 219 lira arasında değişiklik göstermektedir. Pvc pencereler 60 mm profil kalınlığı sayesinde extra ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır. 3 odacıklı patentli sistem. Fiyatlara camlar dağildir camlar şişecam patentli ısı camlardır.  Pencereler ister tek açılım isterseniz çift açılım seçenekleri ile montajı hazır halde satılmaktadır. Hem Hesaplı hem kaliteli hemde uygun bir pencere arıyorsanız sadece bizi aramanız yeterli olacaktır. 39 liradan başlayan fiyatları için bizi arayınız.

Eser hakkında 395 makale
istanbul pimapen ve cam balkon destek hattı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*