zeytinburnu pimapen

zeytinburnu pimapen bayi servisi tamiri Size En Yakın Satış Noktaları İstanbul Zeytinburnu pimapen fabirkası istanbul üretici bayisi pvc pencere adı pimapen soyadı katlanır cam balkon malzemeleriaraştırması yaparken bizden fiyat almadan karar vermeyiniz biz üretici firmasınız son bahar geldi havalar soğumaya başladı rüzgar kar fırına gibi olumsuz hava şartları Karşılaşa biliyoruz havalar çok soğudu pencere pimapen kapı kışlık ayarlarınızı mutlaka yaptırın eviniz çabuk ısınız doğalgaz ve eletirik faturanız düşük gelir buda cebinize yansır hem eviniz sıcak olur aileniz üşümez şayet pencere ayarlarınız bozuksa faturalarınız yüksek gelir bunun için mutlaka pencere bakım ayar menteşe ve ispanyölet zamak cam takozlama Ayarları düşükse kanat takaza alınması gerekiyorEserlerpen Cam Kapı Bağcılar Armut'ta #509321

zeytinburnu pimapen

Pimapen uygulamaları, tüm kapılara ve pencerelere uygulanabilen yöntemlerden biridir. Günümüzde son derecede tercih ediliyor. Ancak bir zaman sonra çeşitli nedenlerden dolayı pimapenler hasar ve zarar görebiliyor. Hatta bazı arızaları ortaya çıkartır. Böyle bir durumda pimapen uygulamalarını değiştirmenize gerek yoktur. Arıza sorunlarına göre tamir ettirebilirsiniz. Bu sektörde profesyonel hizmet veren firmamız kusursuz bir şekilde çalışıyor. Bahçeşehir pimapen tamiri hizmetlerinden yararlanmak için, bizi arayın. Eğitimli ustalarımız ile hizmet vermekteyiz.

zeytinburnu pimapen

Pimapenler genel olarak uzun ömürlüdür. Fakat çoğu zaman arıza sorunları meydana gelebiliyor. Açılıp kapanır özelliklerinde teknik bir sorun olduğunda ya da yerinden oynama gibi sorunlarda tamirleri yapılmalıdır. Aynı zamanda diğer arıza sorunlarında da profesyonel destek alınmalıdır. Pimapenlerin eskisi gibi çalışması için tamir işlemleri yapılmalıdır. En iyi şartlarda çalışan firmamız sorunlara yönelik arıza çözümlerine destek sağlıyor. Bu sayede eski performansına geri dönecektir.

Nirvana PremiumPencere ve Kapı SistemleriEnerji verimliliğinin üstün penceresi Pimapen Nirvana Premium ile eşsiz ısı, ses, toz, hava ve su yalıtımı sayesinde yaşam alanlarınız nefes alsın, dünyanın karmaşası evinizin dışında kalsın. Profil genişliği:80 mmOdacık sayısı:6Profil sınıfı:A Class (TS EN 12608-1) /RAL 716-GZ A ClassConta sistemi:İç-Dış ve Orta conta, 3’lü conta sistemiConta tipi/rengi:TPE – Gri / SiyahCam kalınlıkları (mm):24, 30, 36, 44, 52Uf:0,95 W/m2KÜstün Yalıtım;

zeytinburnu pimapenEserlerpen Cam Kapı Bağcılar Armut'ta #509321

 • Pimapen Nirvana Pencere ve Kapı Sistemi profilleri düşük ısı geçirgenlik değerine (Uf=0,95 W/m²K) sahiptir. 44 mm lik üçlü cam ünitelerinin (Ug=0,6-0,7 W/m²K) kullanımına imkan verir. Bu tür camlarla birlikte uygulanan Pimapen Nirvana serisi pencerelerin ısı geçirgenlik değeri *Uw=0,78 W/m²K olmaktadır ve üstün ısı yalıtımı sağlamaktadır.( * : hesaplanmış değerdir).
 • Pimapen Nirvana Premium Pencere ve Kapı Sisteminin ana profilleri 80 mm genişliktedir. 6 odacıklı profilleriyle ve gri- siyah renkteki leke bırakmayan elastik contalar sayesinde ısı ve ses yalıtımının yanında hava, su, ses ve toz yalıtımı da sağlamaktadır.
 • İç-dış ve orta conta olmak üzere üçlü conta sistemi, ısı ve ses yalıtımına katkı yaptığı gibi, kanat açılımlarında kullanılan donanımları da korozyona karşı koruyarak uzun ömürlü olmasını sağlarDüşük ısı geçirgenlik değeri ile ısıtma ve soğutma masraflarını önemli ölçüde azaltıp enerji verimliliğinin üstün penceresi olarak adlandırılır.
 • zeytinburnu pimapen

 

Emniyet ve Güvenlik;

 • 24-30-36-44-52 mm genişliklerinde çift cam, üçlü cam ve panel kullanımı sağlayan çıtaları mevcuttur. 52 mm’ye kadar güvenlikli cam kombinasyonlarında yüksek emniyet sağlar. Alternatif donanım ürünleri ile arttırılmış güvenlikli pencere ve kapı sistemleri uygulanabilmektedir.

 

Tasarım;

 • Pimapen Nirvana Premium Pencere ve Kapı Sistemi yüksek katlı binalarda rüzgar yüküne karşı yüksek mukavemet sağlayan özel tasarım cephe orta kayıt profiline sahip bir seridir. Alman kalite firmalarından oluşan RAL-Almanya Enstitüsü tarafından çeşitli testlere tabii tutularak kalite güvencesi belgesi almıştır.
 • Optimize edilmiş PVC kapı profili yüksekliğiyle cam alanı büyütülerek ferah mekanlara olanak vererek manzaranızdan ödün vermez.
 • Beyaz renge ilave olarak 13 çeşit renk ve desende laminasyonlu profilleri mevcut olup evinizin mimarisine dekorasyonuna tam uyum sağlar.
 • Özel tasarım çıtaları sayesinde, estetik PVC profil cam birleşimleri sağlanır.
 • Kendinden pervazlı kasa PVC profili ile iç yüzeyde ve doğrama-duvar birleşimlerinde görsel bütünlük sağlar.
 • Farklı açılma tipleriyle fonsiyonel kullanım sağlar.

zeytinburnu pimapen

 • Evinizin mimari çizgisine uyum sağlaması için farklı renklerde pencere ve kapı kolu seçimi yapabilirsiniz.
 • Pimastor panjur sistemi ile tam uyum içinde olup ışığı kontrol edebilirsiniz.
 • Sineklik sistemi uygulaması için uygundur.
 • Carisma
  Pencere ve Kapı Sistemleri
  Pimapen Carisma Pvc Pencere ve Pvc Kapı Sistemleri, 70 mm genişliğinde ve 5 odacıklı tüm ana profilleri ile pencere ve kapılardaki optimum teknik çözümler için tasarlanmış bir seridir.Profil genişliği : 70 mm
  Odacık sayısı : 5
  Profil sınıfı : B Class (TS EN 12608-1)
  Conta sistemi : İç-Dış , 2’li conta sistemi
  Conta tipi/rengi : TPE – Gri / Siyah
  Cam kalınlıkları (mm) : 4, 20, 24, 26, 30, 36, 39Üstün Yalıtım;
  Pimapen Carisma Pencere ve Kapı Sistemleri,5 odacıklı profilleriyle ısı ve ses yalıtımında yüksek performans sağlar

 

 •  ve siyah renkteki leke bırakmayan elastik contalar sayesinde üst düzeyde hava, su, ses ve toz yalıtımı sağlanır.
  Emniyet ve Güvenlik;
  39 mm’ye kadar güvenlikli cam kombinasyonlarında yüksek emniyet sağlar.
 • Alternatif donanım ürünleri ile arttırılmış güvenlikli pencere ve kapı sistemleri uygulanabilmektedir.
 • Pimapen Carisma Pencere ve Kapı Sistemleri optimize edilmiş PVC kapı profili yüksekliğiyle cam alanı büyütülerek, ferah mekanlara olanak verir.
  Özel tasarım fugalı ve oval hatlı çıtaları sayesinde göze hoş gelen ve estetik profil cam birleşimleri sağlanır.
  Kendinden pervazlı kasa profili ile iç yüzeyde ve doğrama-duvar birleşimlerinde görsel bütünlük sağlar.
  Düz kanat profiline ilave olarak damlalıklı kanat profili seçeneği de sunulmaktadır.
  Yüksek katlı binalarda rüzgar yüküne karşı yüksek mukavemet sağlayan özel tasarım cephe orta kayıt profiline sahip bir seridir.
  Beyaz gövde rengine ilave olarak 13 çeşit renk ve desende laminasyonlu profilleri mevcuttur.
  Aksesuar;
  Evinizin mimari çizgisine uyum sağlaması için farklı renklerde pencere ve kapı kolu seçimi yapabilirsiniz.
  Pimastor panjur sistemi ile tam uyum içinde olup ışığı kontrol edebilirsiniz.
  Sineklik sistemi uygulaması için uygundur.
 • Carisma Premium

zeytinburnu pimapen

Eser hakkında 372 makale
istanbul pimapen ve cam balkon destek hattı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*