istanbul pimapen

Kayaşehir pimapen  bayi  Olarak Kayaşehir Bölgesinde pimapen cam balkon ve Kayaşehir pimapen servisi pimapen tamiri gibi hizmetler vermekteyiz pimapen bayi olarak yerimiz bağcılarda olup Kayaşehir bölgesine pimapen pencere ve duşakabin katlanır cam balkon akabinde demir korkuluk çelik kapı gibi hizmetler vermekteyiz pencerenizin markası ne olursa olsun tamir ve servis vermekteyiz biz firma adı Kayaşehir olarak altınşehir kayaşehir Kayaşehir ikitelli bölgelerine pimapen hizmeti veren bir pimapen firmasıyız ve Başakşehir camcı Kayaşehir pimapen tamircisi

Kayaşehir Pimapen Bayileri Adı İstanbul pimapen soyadı Cam Balkon Sistemleri İstanbul Anadulu Ve Avrupa Yakasında Pimapen Pencere Yetkili Bayisiyiz Şu Pen Bu Pen Değil Sadece Pimapen Pvc Pencere Söktüründe Kendini İspatlamış Pimapen Markası Olrak Türkiyede İlk Cıkan Pvc Penceresi Pimapen dir Yıllar Önce Ağaç Doğramalardan Pencere Yapılırdı Evlere Pimapen cıktıktan Sonra Ağaç Devri Bitti  Okdar Güzel Tasarlanmışki Pimapen Isı Yalıtım Yönünden Son Derecede Mükenmel Bir Üründürki pimapen Evin İçersine Kesinlikle Soğuk Gecirmeyen Bir Malzemedir Çıktığından Beri Hiçbir Zaman Kalitesinden Ödül Vermeyen Bir PVC Ürünüdür Pimapen Herzeman Yedek Parçaları Tamamı Kendi Malzemesidir pimapenin Kol İspanyölet zamak menteşesi Pimapen Ürünüdür Yansanayi parcalar kullanamassın Pimapenne Çünki Yasaktır Kendi Ürettiği malzemeyi kullanmak zorundasın Pimapen bayileri pimapen in kendi ürününü kullanmak zorundadır.

Tahmini olarak 20 sene içerisinde çok hızlı bir şekilde evlerimizin içerisin kadar girmeyi başaran pimapen pvc pencereler kullanım kolaylığı açısından hayatımızda çok önemli bir yere sahip olmaktadır. Özellikle de yalıtım konusunda sağlamış olduğu yararları ile beraber hava geçirmeyen yapısıyla herkesi şaşırtmayı başarmıştır. Peki pimapen pvc pencereler sağlıklı mıdır? Üzerinde birçok kişinin konuştuğu konu olan PVC sistemleri, sağlık açısından herhangi bir zarar verdiği söylenemez. Bazı kişiler tarafından kansere yol açtığı söylentisi olsa bile bunların hepsinin dedikodudan başka bir şey olmadığını, sadece rekabet amaçlı ve asılsız bir konu olduğunu söyleyebiliriz. 1978 senesinde şu ana kadar Dünya Sağlık Örgütünün PVC fabrikalarında veya kullanıldığı alanlarda herhangi bir sağlık sorunu oluşturmamaktadır.

Sabit bölmelerde kanat profili kullanılmadan sadece cam çıta ile cam, kasaya monte edilir. Kasa-kanat arasında özel, ortası naylon perdeli fırça contalarla sızdırmazlık sağlanır. Özel ayarlı tekerlekler ile kanatların kasadaki ray üzerinde kolay ve sağlıklı hareket etmesi sağlanır. Kasa ve kanat profillerinin tümünde su toplama haznesi su akışını kolaylaştıracak şekilde dizayn edilmiştir.

 

PİMAPEN’in diğer serileri ile uyumlu olarak kullanılabilmesi, mekanları daha ekonomik ve farklı çözümlere ulaştırmaktadır. 4 mm’den 20 mm’ye kadar tek cam, çift cam ve pano kullanılabilmektedir. Ana profillerin tümünde su toplama haznesi suyun dışarı akışını kolaylaştıracak şekilde %3 eğimli dizayn edilmiştir. Cam contaları dışardan görülmeyecek şekilde dizayn edilmiştir. PIMAPEN’in diğer serileri ile uyumlu olarak kullanılabilmesi, mekanları daha ekonomik ve farklı çözümlere ulaştırılmaktadır.

113 mm’lik kasa ve kanat yüksekliği ile geniş pencere tasarımlarına olanak tanır.

PİMAPEN S-7000 Horizon serisi ana profillerinin tamamı 70 mm genişliğindedir. Kasa ve kanat profillerinin genişliği 113 mm. dir. Böylelikle cam alanı artmakta ve daha geniş görüş imkanı sağlanmaktadır. Cam çıtaları estetik görünümü sağlayan eğimli hatlara sahiptir. Kapı profilleri hariç tüm ana profiller 5 odacıklı olduğundan üstün bir yalıtım özelliği bulunmaktadır.

Özel tasarımı sayesinde dar pencerelerde bile kanatlar hiç zorlanmadan kolaylıkla açılabilmektedir. Kasa içindeki çıta kanalları, açılan kısımlarda özel kapama profilleri ile kapatılmaktadır.

Cam balkonda kullanılan camın kalitesi olması oldukça önemlidir. Kullanılacak malzemelerin ve alüminyum profilin kaliteli olmaması montaj sırasında olumsuz yönde etki oluşturacaktır. Cam balkonlarda cam kalitesi yüksek olan Trakya Şişecam ürünleri kullanmak önerilmektedir. Alüminyum olarak ise yüksek kaliteli külçe alüminyumun fabrikalarda profil üretimi tercih edilmelidir. Aksesuarlarda ise teknik özellik açısından dayanıklı ve günümüzde olan modern aksesuarlar kullanılmalıdır.

Cam balkonlarda yüksek malzeme kalitesine sahip ürünler tercih edilmesinin başlıca sebebi sağlıklı olmasıdır. Eğer cam balkonlarınızın üretimi sırasında kalitesiz ürünler kullanırsanız bu sizin sağlığınız için olumsuz yönde etkiler oluşturabilir. Ayrıca kalitesiz malzeme tercih ettiğiniz zaman çok kısa zaman içerisinde hasar alma durumu ile karşılaşabilirsiniz.

Kapılar günlük hayatımızda çok önemli yere sahiptir. Çünkü kapılar bizim kendimiz için çizdiğimiz sınırları korumak ve bizi güvende tutmak açısında da önemlidir. Kapıların güvenlik açısından koruma sağlaması için dayanıklı olması gerekir. Kapıların pencerelerde olduğu gibi ses ve ısı yalıtımı özelliği olması önemli noktadır. Pimapen PVC kapı modelleri yalnızca kalite bakımından değil görünüş ve renk açısından da çeşitlidir. Eve uyum sağlayabilen ve ev renk atmosferini bozmayan renklerde kapı modelleri de bulunmaktadır. Pimapen PVC kapı ve pencere sistemleri genel olarak evlerin dış cephelerinde kullanılmaktadır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*