Pimapen fiyat listesi

Pimapen fiyat listesi Bildiyiniz gibi piyasada bircok pvc pencere markaları var ilk olarak pimapen akabinde yeni cıkan markalar egepen fıratpen winsa erpen pakpen adopen gibi markalar cıkartıldı pimapen fiyat listesi araştırması yaparken pimapenin bircok serisi vardır pimapen fiyat 60 lık 70lik 80lik gibi serileri vardır pimapen fiyat listesi yaparken ilk olarak metre tül olarak hesaplanıyor sonrasında pervas ayrı ısıcam ayrı aksosaar ayrı kol ayrı hepsinin ayrı ayrı fiyatları cıkarılıyor pimapen fiyat listesi yaparken genel toplamına bakacaksınız çüngü metretül yanıltabiliyor kimi firma metretülünü 12 tlden hesaplıyor camını 45 tlden kimi firma vardır pimapen metretülünü 10 tlden hesaplıyor camını 50 teleden hesaplıyor onun için metre tül olarak hesaplamayın tüm genel toplamına bakın

Pimapen fiyat listesi

Soğuk havalarda evleri ısıtmak için cebimizden hatırı sayılır miktarda paralar çıkmaktadır.Ancak işin garibi cebimizden onca para çıkmasına rağmen evlerimizi yine de ısıtamıyor olmamızdır.Peki neden ? Çünkü evimizde ısı yalıtımı yok.Eski ve tek camlı pencereler dışarıdaki soğuk havayı evimize soktuğu gibi içeride ki sıcak havayı da dışarı çıkarmaktadır.

Bazı insanlar pimapen fiyatları yüksek zanneder.Ancak her yıl hem ısınamayıp hem de ceplerinden çıkan onca parayı hesaba katmazlar.Sadece bir defa yaptıracakları + 12 aya varan taksit imkanı ile nasıl ödediğini bile farketmeyerek evinde ısınacak olduğunu düşünürsek hiç te pahalı olmadığını anlarız.

Pimapen yaptırmak istediğiniz de mutlaka her firmanın bayisinden fiyat alıp karşılaştırınız. Size en yüksek fiyatı veren firma muhtemelen şu yalana sığınacaktır. “Bizim pimapen en kaliteli malzemedir diğer pimapenler 2 yılda deforme olurlar yıpranırlar rengi solar” yalanına sarılacaktır.

Ben bir kimya mühendisi olarak sizleri uyarmak isterim pimapende kalite diye bir olay yoktur bütün pimapenler aynı malzemeden üretilir aradaki tek fark ise pimapenin mm kalınlığıdır karşılaştırma yaparken pimapen kalınlıklarını karşılaştırınız.

PVC pencere fiyatları profilleri başlangıca göre bugün çok yüksek gelişme göstermiştir. Şekilde 30 yılda nasıl gelişme gösterdiği grafik olarak görülkmektedir. 50mm. 60mm. ve nihayet 70mm. Aynı gelişme çizgisinde dizaynlar daha komplike hale gelmiş yumuşak hatlar öne çıkmış, gelişen plastik extrüzyon’un imkanları profil tekniğine yansımıştır.
1-70mm. profil genişliği ile yüksek izolasyon değerleri, optimum profil yüksekliği sayesinde daha geniş ışık alanları.
2-Maksimum ölçülendirilmiş metal destek profilleri ve yenilikçi kalıpları ile 4 odacıklı profil yapısı ve metal desteğin sağladığı ilave odacık.
3-Çok yüksek iklim farklılıklarına ve darbeye dayanıklı PVC profil, tamamen geri dönüşümlü ve modern stabilizatörle üretilmiştir.
4-13 mm. aksesuar eksen kanalı ile maksimum güvenlik gerçekleşmiştir.
5-İçeriden ve dışarıdan oldukça eğrisel yüzeylerle EuroFutur® pencerelere, geleceğin dizaynını gösterir.
6-iç kısımdaki cam çıtasının kanatlara doğru eğrisel formu, pencerenin dar ve çekici görünmesini sağlar.
7- Zengin ürün paleti sayesinde dar çerçeve genişliği ve profil çeşitliliği ile, dış cephe görünümünde her tür detay imkanı mümkündür.
8- Kasa – Kanat arasındaki üst üste binme mesafesinin derinliği, yeni bazı aksesuarların gizli veya görülebilir şekilde kullanılabilmesine imkan tanımaktadır.
9- İleri – Modern ısı ve ses izolasyonlu camlar, 39 mm. kalınlığa kadar takılabilmektedir.
10. Cam kanalında seçime bağlı olarak ön yüzeye veya aşağıya doğru su tahliye edilebilmektedir.
11. Kolay temizlenebilinir eğimli iç yüzeylerde kirlenme birikmez. Greenline® logosunun bulunduğu çubuklar, bu yüzeyde bulunur.
12. İç ve dış denizliğin mükemmel uyumu, montaj tekniği ve tamamlayıcı profiller.

Pencere ve kapılar yaşadığımız mekanların en önemli unsurlarından biridir. Düzgün pencere seçimi yaparken zaman ayırmamız gerekmektedir.

Trocal 88+ yeni bir ölçü, yeni bir kriter oluşturur. Yenilikçiliğe yön veren bir pencere sistemidir.

3.2mm et kalınlığının yanı sıra 88mm taban genişliği ve 6 odacıklı sistem sayesinde mükemmel ses ve ısı izolasyonu sağlamaktadır.

Uf-değeri=1.1 m2/K ile pencere sisteminde inanılması zor bir muadili olmayan bir pencere sistemidir.

En üst seviyedeki talebinizin cevabı Trocal 88+. Kurşunsuz Greenline olması ile de çevre dostu uzun ömürlüdür. Trocal 88+ AluFusion tekniğiyle birleşerek modern binaların vazgeçilmez pencere sistemi haline gelmiştir.

Her zevke uygun Caseta, Lineta, Kalota, Rondata sistemleriyle gerçek modern binaların pencere tasarımıdır.

Modern pencerenin geleceği şu an başladı. Modern mimaride geniş cam cepheli bir pencere teknolojisine ihtiyaç vardı.

GlassWin pencere sisteminde kasa ve camın birbirine mükemmel uyumu adeta son yüzyılın dansı niteliğindedir.

Kömmerling cam ile PVC’nin uyumunu destek sacsız, çıtasız ve zarif bir profille çözüme ulaştırmıştır.

Camın statiği kullanılarak mükemmel bir ses yalıtımı ve doğrama rijitliği sağlayan bu sistem cam alanın geniş kalması nedeni ile de mekanlarınızın daha çok ışık almasını sağlamaktadır.

Kurşunsuz Greenline olma özelliği ile de uzun ömürlülüğünü perçinleştirmektedir.

Uf-değeri=1,4 m2/K değeri ile mükemmel bir ısı yalıtımı oluşturmaktadır.

Premidoor, eviniz ve bahçeniz arasındaki en güzel bağlantıyı kurma imkanını sunmaktadır.

Kötü hava koşullarından bağımsız olarak daha geniş yaşam alanları yaratmanıza yardımcı olmaktadır.

PremiDoor zarif hatları, ince çizgisi ve teknik özellikleri ile ön plana çıkar.

Mükemmel ısı ve ses yalıtımı, sağlamlık, su geçirmezlik, güvenli ve kolay kullanım PremiDoorun karakterini yansıtmaktadır.

Profildeki 3.2mm et kalınlığı ise, PremiDoor’un gücüne güç katmaktadır.

Uf – 1,5m2 / K değeri ise, sürme pencere sisteminde olmayan bir değerdir.

Eser hakkında 372 makale
istanbul pimapen ve cam balkon destek hattı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*